קשטן עוזב את הפועל כפס

תומר קשטן, שהפסיד את הכרטיס לליגת העל במחזור הסיום, פוטר לאחר התיקו 1:1 מול הפועל רעננה. לקבוצה ימונה מאמן חדש בימים הקרובים לקראת משחקי המבחן. אלי כהן מועמד לתפקיד

יום שישי 20 מאי 2011
שלמה חסיד
תומר קשטן, מאמן הפועל כפר סבא בשנתיים האחרונות, פוטר כשעתיים לאחר מחזור סיום העונה הסדירה בליגה הלאומית, בו סיימה הפועל כפ"ס ב-1:1 מול הפועל רעננה, מה שהותיר את הפועל כפ"ס עם הכרטיס למשחקי המבחן בלבד.

בכפר סבא היה זעם רב על המאמן הצעיר, תומר קשטן, כשחלק מאוהדי הקבוצה ניסו לתקוף אותו.

הפועל כפר סבא תשחק במבחנים בשבוע הבא ועשויה בכל זאת להעפיל לליגת העל, אך הדבר אינו מספק כלל וכלל את ראשי המועדון מהשרון, שציפו להעפיל באופן אוטומטי. הפועל כפ"ס הוליכה לכל אורך העונה את טבלת הליגה הלאומית, אבל קרסה לחלוטין במשחקי הפלייאוף. היא פתחה את הפלייאוף בהפסד לנס ציונה, המשיכה ב-2 תוצאות תיקו, הפסד ביתי לראשון לציון ובמחזור האחרון שנערך הערב השוותה רק בתוספת הזמן מול רעננה.

כפר סבא כשלה להעפיל לליגת העל גם בעונה שעברה, ול-2 משחקים המבחנים בשבוע הבא ימונה מאמן אחר, מתוך ציפייה שמאמן חדש יביא את השינוי ויעזור לקבוצה לעמוד ביעד ולהשתתף בעונה הבאה בליגה הבכירה. נראה שהמועמד המוביל לתפקיד הוא מאמן הפועל עכו בעונה האחרונה, אלי כהן, שכבר קיבל פנייה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק