בלאט: לא היה פשוט להגיע לכאן

פיינל פור 2011: מאמן מכבי ת"א, דייויד בלאט הדגיש במסע"ת הרישמית לאירוע השיא של הכדורסל הישראלי, שלא הכל מובן מאליו: "המטרה שלנו אליפות". אורלנד: "אפשר להפתיע את מכבי". קטש: "יהיה נחמד לשחק נגד גליל". ליובין: "במשחק אין חברים"

יום ראשון 22 מאי 2011
שלמה חסיד

התרגשות ניכרת באיגוד ומנהלת הכדורסל הישראלי, שאוטוטו מתקרב ערב השיא של העונה - ערב הפיינל פור. והיום (ראשון) לכבוד פתיחת השבוע נערכה מסיבת העיתונאים הרישמית לקראת האירוע בו יתייצבו אלופת המדינה, גליל גלבוע, הפועל ירושלים, מכבי תל אביב ומכבי ראשון לציון.

דייויד בלאט, מאמן מכבי תל אביב פתח את הדברים ואמר: "להגיע לכאן זה לא דבר פשוט ולא דבר מובן מאליו. יש לנו עוד שני משחקים כדי להיות אלופים, אנחנו כאן כדי לעשות את זה. המטרה שלנו זה להמשיך ולהציג כדורסל אטרקטיבי כדי לתת לקהל שלנו הנאה מירבית. יהיה נחמד לפגוש את כל החברים שאני מכיר, זה בהחלט הרגשה נעימה".

עודד קטש, מאמן הפועל ירושלים שיפגוש את האלופה, האקסית, גליל גלבוע אמר: "כל שנה היא שנה חדשה, אנחנו באים לעשות את זה. עברנו עונה לא פשוטה, אבל בשביל זה מתכוננים כל השנה והעונה. אנחנו מרגישים מוכנים".

ליאור ליובין, מאמנה של גליל גלבוע הוסיף: "המפגש שלי מול עודד תמיד מעניין. אנחנו חברים מחוץ למגרש, אבל במשחק זה יהיה אחרת. אני שמח בשביל גליל גלבוע שהגיע לפיינל פור שנה שלישית ברציפות, וזה הישג לא מבוטל".

גל מקל מגליל אמר: "שתי הקבוצות בעלות סגל טוב מאוד. ירושלים עמוקה מאוד ויש לה הרבה כלים. צפוי משחק שקול. הקבוצה הטובה ביותר תנצח". 

מאמן מכבי ראשון לציון, אפי בירנבוים סיכם: " אני מצפה להשלים את החסר. לכולם כאן יש איכויות. הכל אפשרי, אני מאמין בקבוצה". יהוא אורלנד שחקן הקבוצה אמר: "הפתענו את כולם חוץמאת עצמנו. אנחנו מאמינים בעצמנו. נגד מכבי במשחק אחד הכל אפשרי. מאחלים לעצמנו להיות בגמר". 

יו"ר מנהלת ליגת העל, אבנר קופל, סיכם ואמר: "נאחל לכולן הצלחה, כל אחת מארבע הקבוצות ראויה לזכות. אנחנו מקווים לראות יומיים של אירועים ומשחקים ברמה גבוהה גם מקצועית, וגם נראה קצת שואו, מוזיקה ומעודדות. כל דבר במינון שלו כדי להפוך את שני הערבים לאירוע טוב ומעניין".

על שיטת הפיינל פור: "אנחנו עוד לא יכולים לדעת אם השיטה תימשך או לא תימשך. זה לא סוד שלמכבי תל אביב נגרם לכאורה נזק ספורטיבי, אבל זה חלק מהשיטה לשווק את הליגה בעזרת שוויוניות. אמרנו בעבר שהנושא אמור להשתנות".תגובות

b

טלספורט בפייסבוק