רולאן גארוס: פאר הודחה בסיבוב ה-1

אחרי ההפסד המשפיל בסיבוב הראשון בבריסל, שחר פאר סיימה באותו השלב גם את טורניר הרולאן גארוס בצרפת. פאר (20 בעולם) הודחה למדורגת 87, הספרדיה מרטינה סאנצ'ז, 7:6 ו-6:1

יום ראשון 22 מאי 2011
מערכת TELESPORT
הירידה ביכולתה של שחר פאר נראית תלולה מתמיד. לפני מספר שבועות הייתה שחר פאר רחוקה ניצחון אחד בלבד מכניסה רשמית לטופ 10 העולמי, אבל פאר פשוט לא נמצאת במקום הזה, לפחות לא כרגע.

פאר, שאת טורניר ההכנה האחרון שלה לפני גראנד סלאם הרולאן גארוס ערכה בבריסל ושם הודחה כבר בסיבוב הראשון, חזרה על אותו המסלול בצרפת. פאר זכתה להגרלה סבירה בדמות המדורגת ה-87 בעולם, הספרדיה חוסה מרטינה סאנצ'ז הנחשבת למומחית על החימר, אך עוברת תקופה לא קלה והירידה בכושר בהתאם. ולמרות זאת, כנראה שלאחר הפסד למדורגת 429 בעולם בבריסל, המקום ה-87 הוא הרבה יותר מעוד הגרלה.

פאר קיוותה לחזור לפורמה ברולאן גארוס ולנסות לשחזר את ההישג מהשנה שעברה, אז נעצרה רק בשלב שמינית הגמר על-ידי סרינה וויליאמס, אבל תכניות לחוד ומציאות לחוד. פאר רשמה הפסד כואב, 7:6 ו-6:1 וסיימה את דרכה מוקדם מאוד מהצפוי.

פאר המשיכה את היכולת הרעה ונקלעה לפיגור 0:3 במשחקונים כבר בפתיחה, אבל המחבטת הבכירה של ישראל החלה להזכיר במעט את יכולתה האמיתית עם חזרה למשחק. השתיים החלו לשבור אחת את השנייה עד הגעה אל שובר השיוויון.

דווקא במצב של 6:6, ברגע האמת של המערכה, פאר לא הצליחה להתעלת, ועל אף שמחקה פיגור של 1:4 בשובר השיוויון, ידה של הספרדיה על העליונה בסיום המערכה. פאר כלל לא הגיעה למערכה השנייה, שם היא נשברה כבר במחשקון ההגשה הראשון שלה. הדרך ל-1:6 מהיר של הספרדייה נסללה ופאר מוצאת את עצמה עם הדחה כואבת במיוחד.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק