מדוניאנין ופאביצ'ביץ' נשארים

מכבי ת"א מעבירה הילוך בהכנות לעונה הבאה: גיז'רמו ישראלביץ', חאריס מדוניאנין וסאבו פאביצ'ביץ' יישארו. גם קולאוטי צפוי להמשיך עונה נוספת. גולדהאר יעזוב את הארץ בימים הקרובים

יום שני 23 מאי 2011
ארז דיקפלד

מיד עם שריקת הסיום של מחזור הנעילה בליגת העל, במכבי ת"א התפנו לחשוב ולעבוד על העונה הבאה. בשבוע האחרון נמצא בישראל הבעלים הקנדי של המועדון, מיץ' גולדהאר, במטרה לסיים את ההכנות ולבצע את השינויים הנדרשים.

לקראת עזיבתו של גולדהאר את ישראל ביום רביעי, החלו במכבי ת"א סבב שיחות עם מספר שחקנים שמעמדם אינו יציב. בין השמות נמצאים כמובן שני השחקנים הזרים, חאריס מדוניאנין וסאבו פאביצ'ביץ', זאת לאחר שג'יבריל סידיבה כבר קיבל הודעה על שיחרורו.

מוטי איווניר והנהלת המועדון התלבטו זמן ארוך בנוגע לצמד הזרים הנוספים, אך לבסוף התקבלה ההחלטה שהשניים יישארו בקבוצה עונה נוספת. במכבי ת"א שמחו לראות את הרצון והנחישות שהפגין פאביצ'ביץ' בחודש המשחקים האחרון, כשגם בקבוצה אמונה שיש לשמור על השלד הקיים כמה שאפשר.

בגזרת מדוניאנין ההחלטה התקבלה בכובד ראש, כיוון שגם משכורתו הגבוהה משחקת תפקיד. הצוות המקצועי בראשות מוטי איווניר מאמין בכישוריו של שחקן נבחרת בוסניה, אך העובדה כי מדוניאנין אינו שחקן מהיר הקשתה על ההחלטה. כמו כן, גולדהאר הטיל וטו על שיחרורו המיידי לאור ההשקעה הכספית בשחקן, שחתם על חוזה ל-4 שנים ומשתכר קרוב לחצי מיליון יורו בעונה.

הבוקר (שני) הודיעה הקבוצה לגיז'רמו ישראלביץ' כי הוא בתכניות גם לעונה הבאה, ובימים הקרובים צפוי הקשר לסכם את תנאיו. שחקן נוסף שמתנדנד והחלטה סופית טרם התקבלה לגביו הוא רוברטו קולאוטי, אך נראה כי גם החלוץ שהגיע הקיץ מבורוסיה מינשנגלדבאך יזכה לעונה נוספת בקריית שלום, אך ייתכן כי הצדדים יפגשו בקרוב מתוך ניסיון להפחית מעט מעלותו הגבוהה.

בנוסף, בקבוצה התקבלה ההחלטה לקלוט את מרבית השחקנים המושאלים של המועדון במטרה לבחון את מועמדותם של כולם במהלך מחנה האימונים. עם סיום המחנה, יקבלו השחקנים הבולטים הודעה על הישארותם. בין המושאלים שישובו למועדון נמצאים גיא חיימוב, עמירן שקלים, עומר ורד, ציון צמח ותמיר כחלון.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק