אבוקסיס תלוי בזהות המאמן

בהפועל ת"א רוצים לראותו משתלב בצוות המיקצועי בתחילת העונה הבאה, אך העניין טרם נסגר סופית. טועמה, דגו וחן יעדרו מחר מהמפגש עם מכבי פ"ת

יום ראשון 25 פברואר 2007
אשר גולדברג

ההדחה מהמשך הדרך בגביע אופ"א גרם לראשי הפועל ת"א להתחיל בהכנות לקראת העונה הבאה למרות שנותרו לא מעט מחזורים לסיום העונה הנוכחית. בקבוצה מעריכים כי לנוכח הפער בין בית"ר ירושלים לשאר הליגה, מירוץ האליפות יסתיים כבר בשבועות הקרובים ולכן הנושא המרכזי שעומד על הפרק בוולפסון הוא העונה הבאה.

ראשי הפועל ת"א אשר רוכשים כבוד גדול לקפטן יוסי אבוקסיס לו חוזה לעוד עונה היו רוצים לראות חילופי דורות בקבוצה לקראת עונת המשחקים הבאה. פירוש הדבר הוא כי אבוקסיס שבימים אלו מסיים את קורס המאמנים שלו במכון וינגייט יעבור בעונה הבאה לפי דבריהם אל הצד השני של הקווים.

נכון לעכשיו לא הייתה פנייה מצד המועדון אל אבוקסיס, אך נראה כי הקפטן האדום יחליט על המשך דרכו בין עם בין קווי המגרש ובין עם מחוצה להם רק לאחר שתתברר זהות המאמן הבא של הפועל ת"א. 

המאמן הנוכחי ניר לוין יחסר מחר במשחק מול מכבי פ"ת לא פחות משלוש שחקני הרכב. ברוף דגו החולה לא יעלה בהרכב הפותח וסלים טועמה וטל חן מוצהבים. נראה כי חאבייר פאאס ישוב לעמדת הבלם וישחרר את ואליד באדיר מהתפקיד. לוין יחכה עד לרגע האחרון בכדי להחליט האם להרכיב את דה ברונו או אבוקסיס בקישור.

צילום: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק