הפיינל פור לא הוגן

לקראת חצאי גמר הפיינל פור מחר בהיכל נוקיה, הקבוצות סיימו את ההכנות. דיוויד בלו הזכיר את דעתה של מכבי ת"א על השיטה: "נועדה כדי שיהיה סיכוי לקחת מאיתנו את האליפות"

יום שלישי 24 מאי 2011
שלמה חסיד

זהו. הסתיימו ההכנות, ערבי הגאלה, מסיבות העיתונאים והאימונים המסכמים - הפיינל פור הישראלי יוצא היום (שלישי) לדרך בהיכל נוקיה.  4 הקבוצות המשתתפות, מכבי ת"א, עירוני ראשון לציון, הפועל ירושלים והאלופה, הפועל גליל גלבוע ערכו את האימונים המסכמים והאחרונים לקראת ההתמודדויות.

במכבי ת"א מנסים לשמור על ריכוז גבוה לקראת חצי הגמר מול ראשון לציון (18:15), במטרה להשיב את האליפות לאחר האובדן משחק הגמר בעונה שעברה מול הפועל גליל/גלבוע. ליאור אליהו יהיה כשיר למשחק, והערב הוא אמר: "גם אם היינו זוכים באליפות אירופה זה לא היה משכיח את העובדה שבעונה שעברה איבדנו את האליפות בישראל. אנחנו הפייבוריטים והלחץ הוא עלינו, במשחק אחד הכל יכול לקרות".

שחקן נוסף של מכבי ת"א שהתייחס הערב לאירוע הפיינל פור הוא דיוויד בלו, שהזכיר לכולם את דעתם של הצהובים על השיטה: "אנחנו מגיעים עם בטחון לפיינל פור. ניצחנו העונה משחקים גדולים והתוכננו מצוין. הפיינל פור הישראלי נעשה כדי למנוע מאיתנו את האליפות, כל קבוצה יכולה לתת הופעה ולזכות באליפות במשחק אחד. זה לא הוגן".

אצל היריבה בחצי הגמר הראשון, עירוני ראשון לציון, התייחסו גם כן לקראת המפגש מול הטוענת לכתר. ארון מגי אמר: "מכבי מגיעה עם מומנטום מצוין בזכות ההופעות ביורוליג. אנחנו צריכים לשחק בצורה משוחררת ולהנות, ככה אמר לנו אפי בירנבוים".

בדומה למאמנו, גם ניצן חנוכי הפגין אופטימיות רבה: "המטרה שלנו היא למנוע ממכבי לברוח. אנחנו באים לנצח את המשחק אבל ברור שמכבי זה המשחק הכי קשה שיש. אני מקווה שנישאר אליהם צמודים עד הסיום".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק