חייבים לחזור לליגת האלופות

ג'יימי קראגר וליברפול לא ישתתפו במפעלים האירופיים בעונה הבאה, והבלם האנגלי כבר הצהיר: "לא לשחק בימי חמישי ישאיר לנו מקום למנוחה והכנה מקסימלית. אנחנו צריכים לנצל זאת לטובתנו"

יום שני 23 מאי 2011
מערכת TELESPORT

מאז הוחלף רוי הודג'סון בקני דלגליש, אין ספק שליברפול עלתה על דרך המלך, או כך זה לפחות היה נראה. הקבוצה שצברה בתחילת העונה 25 נקודות בלבד מ-20 משחקים וכבר ראתה את עצמה לפרקים במאבקי התחתית, התאוששה ורשמה סיום עונה מרשים, אך לצערה הוא הספיק למקום השישי בלבד.

אבל יש מי שמעודד מהמצב החדש, בו המרסיסייד כלל לא ישתתפו באירופה. אלופת אירופה לשנת 2005, לטענת הקפטן המשני ג'יימי קראגר, צריכה לנצל את עונת החופש מהמפעלים האירופיים כדי לשוב אל 4 הראשונות בפרמיירליג ובכך לחזור לזירה המרכזית.

"היינו מעדיפים לשחק בליגה האירופית גם בעונה הבאה, אבל זה לא קרה ואני מסתכל על הדברים החיוביים שקרו כתוצאה מכך" סיפר לקראגר לאתר הרשמי של המועדון.

"הדבר העיקרי שאנו לוקחים מכך לקראת העונה הבאה הוא השגת היעד - חזרה לליגת האלופות. לא להשתתף במפעל אירופי העונה תאפשר לנו סיכויים גבוהים הרבה יותר לכך. אנחנו רוצים לתקוע יתד בין 4 הראשונות ולהצליח במפעלי הגביע".

לסיכום, הוסיף קראגר על משחקי יום חמישי בליגה האירופית, כמי שחווה זו בעונה האחרונה: "לשחק בימי חמישי ושלושה ימים אחר כך בליגה זה לא אידיאלי. יש צד חיובי בלא להשתתף במפעל הזה".

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק