המלצת WINNER ליום רביעי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על משחק הפלייאוף על הזכות לשחק בעונה הבאה בבונדסליגה

יום רביעי 25 מאי 2011
שלמה חסיד

 משחק הפלייאוף על הזכות שלחק בעונה הבאה בבונדסליגה. מינשנגלאדבך שסיימה במקום ה-16 בליגה הראשונה עשתה חצי עבודה וניצחה בשבוע שעבר רק  0:1 את בוכום שסיימה שלישית בליגה השניה במסגרת משחק פליאוף שיקבע מי תשחק בעונה הבאה בליגה הראשונה ומי בשניה. 

שתי הקבוצות שיחקו מצויין במשחקי הליגה האחרונים שלה, בוכום ניצחה בכל שלושת האחרונים, גלאדבך ניצחה בשלושה משחקים וסיימה בתיקו במחזור הליגה האחרון. בוכום השיגה מאזן ביתי נהדר בעונה החולפת, 11 ניצחונות ב-17 משחקים עם ארבעה הפסדים. גלאדבך מהצד השני הפסידה בתשעה משחקי חוץ במהלך 17 המשחקים שלה מחוץ לבית.

 מלבד המשחק הקודם שהיה בין השתיים, ניצחה בוכום את גלאדבך בשישה מתוך תשעה משחקים אחרונים שהיו בין השתיים. זה נכון שגלאדבך טובה יותר על הנייר, אך לדעתי נכונה לנו הפתעה היום. לדעתי בוכום מסוגלת לעשות את זה ולנצח כאן.

הפציעה של איגור דה צ'מאגו נותנת יתרון למנשנגלדבאך, אבל ה עדיין אפטימית ומאמנה פריכלם פאנקל אמר: "כאן בבית שלנו אחנו יכולים לנצח אותם ולעלות ליגה. אנחנו מאמינים שכך יהיה".

 קשר גלדבאך מרקו ראוס נסע עם קבוצתו למשחק למרות שהוא בספק בגלל מתיחה. מאמן הקבוצה, לוסיאן פבארה, אמר: "לא נבוא לשחק על תיקו אלא ננסה להבקיע שער שיכריע את ההתמודדות".

משחק מס. 42 - בוכום - מינשנגלאדבך - 1 (יחס 2.55)

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק