מסי: הסוד שלנו, זה החיבור בינינו

ליגת האלופות: כוכב ברצלונה, ליונל מסי מתכונן לגמר הגדול מול מנצ'סטר יונייטד בשבת בוומבלי ומגלה את סוד הקבוצה: "אנחנו רצים שנים ומביאים את השחקנים הנכונים". על היריבה: "קל זה לא יהיה"

יום רביעי 25 מאי 2011
מערכת TELESPORT

אוטוטו וגמר ליגת האלופות הגדול שייערך בוומבלי בשבת, בין ברצלונה למנצ'סטר יונייטד יוצא לדרך.

כוכבה הענק של ברצלונה, ליונל מסי מתכונן היטב לקראת המשחק הגדול ואמר: "זה הדור הטוב ביותר של ברצלונה שיצא לי לשחק איתו. אנחנו משחקים כבר הרבה זמן ביחד וזה תורם. התבגרנו, זה מעניק הרבה ניסיון. במיוחד עם מאמן כמו פפ גוורדיולה, זה עושה את זה קל יותר".

מסי הוסיף ואמר: "פפ עושה רק מה שטוב עבור הקבוצה. הוא מבחינתנו סמל ומודל לחיקוי. אנחנו יודעים לצרף את השחקנים הנכונים למועדון שהופך והפך אותו לטוב בעולם".

על היריבה בגמר: "לא יהיה קל מולם ומי שחושב כך שיקום ויגיד. אנחנו מתכוננים לכך, זו זכות גדולה לשחק בגמר ליגת האלופות. יש לי ציפיות גדולות מהגמר הזה. היינו כבר במעמדים כאלו, ננסה לעשות את הדברים הנכונים".

ברצלונה צפוייה לנחות כבר ביום חמישי בלונדון בעקבות ענן העשן הגדול שאופף את רחבי אירופה. כזכור, בשנה שעברה נתקעה ברצלונה בענן בדרכה למילאנו למפגש מול אינטר, אלופת אירופה דאז והפסידה אז 3:1 ונשרה מהגמר מול באיירן מינכן. 

תמונה: getty images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק