בלאט: מרגש לפגוש את הקבוצה שאימנתי

פיינל פור 2011: מאמן מכבי תל אביב העלה נוסטלגיה במסע"ת הרישמית לקראת הגמר הגדול מול האלופה, גליל גלבוע: "זו קבוצה מצויינת, נגיע במצב הכי טוב שאפשר". אליהו: "המטרה, אליפות". ליובין: "אני רק נראה אדיש"

יום רביעי 25 מאי 2011
מערכת TELESPORT

זמן הכרעת האלופה בפיינל פור 2011 ישראל מגיע לרגע השיא של העונה ביום חמישי, כאשר גליל גלבוע האלופה מתמודדת מול הטוענת לכתר - מכבי תל אביב.

כזכור, רק לפני שנה קטפה גליל גלבוע את האליפות באותו מעמד בהיכל נוקיה מול מכבי תל אביב. דייויד בלאט אמר במסיבת העיתונאים הרישמית: "אנחנו הולכים לשחק מול קבוצה מצויינת שהגיעה לכאן הרבה בזכות. צריך להיכנס למשחק הזה במצב הכי טוב שאפשר. עבדנו טוב לאורך כל העונה. עבור כולם כאן ומי שהגיע למעמד הזה, מדובר בסגירת מעגל".

בלאט הוסיף ואמר: "מבחינה אישית שיחקתי נגד מכבי כמאמן הגליל, זה מרגש להיות כאן. אימנתי אף את ליאור ליובין. הוא מאמן טוב מאוד. גליל מודל מצויין למועדונים שרוצים לגדל מאמנים".

ליאור אליהו הוסיף: "הייתה עונה נהדרת וכמובן שאנחנו רוצים לסיים אותה עם אליפות ביד. גליל שיחקה מצויין מול ירושלים. יהיה לנו קשה מולם, זה מעמד מלחיץ אין ספק. מקווה שנזכה באליפות".

גיא פניני סיכם: "המטרה שלנו זה כמובן לעשות את מה שאנחנו עושים כל העונה, וזה לנצח ולזכות באליפות". 

ליובין: "משחקים כאלה מוכרעים ללא טקטיקה"

והיריבה, שלמעשה האלופה גם כן התייצבה למעמד. ליאור ליובין, העומד בראש אמר: "מכבי כמובן פייבורטית, למרות ששיחקנו העונה כמה משחקים בנוקיה. ההכנה שלנו רגילה, יותר פרטנית אבל בפחות זמן. אנחנו שמחים ונהנים לשחק אחד עם השני, הקבוצה שלנו מגובשת. משחקים כאלה מוכרעים בדברים שהם לא טקטים. אולי אני נראה אדיש בחוץ, אבל בפנים
אני מאוד מתרגש".

דגן יבזורי, שחקנה של גליל הוסיף: "אני מאוד נהנה מכך שאני שחקן יותר משמעותי השנה. התפוקה שלי עלתה בהתאם. אני אוהב את זה. אני משתדל להנות מזה כל רגע, במיוחד בגמר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק