דני לוי מוזמן למסור את הפועל פת

איגודי האוהדים של הקבוצה מאס בהכפשותיו של דני לוי נגד האוהדים בכלי התקשורת השונים והוציא הודעה: "הכפשותיו של דני לוי לא יוותרו יותר ללא מענה. מדני לוי לא היינו קונים דוכן לימונדה"

יום שישי 27 מאי 2011
אסף בילגורי

הפועל פ"ת ניצחה ביום שלישי האחרון 1:4 את הפועל כפ"ס והבטיחה כמעט סופית את הישארותה בליגת העל. אולם, מאחורי הקלעים העימות בין אוהדי הקבוצה להנהלת המועדון רק מתגבר.

אחרי שדני לוי, יו"ר העמותה שוב ביצע פניית פרסה והודיע בתקשורת כי הוא מתכוון להישאר במועדון, הוציא איגוד האוהדים של המועדון תגובה חריפה נגד לוי.

"ניסיונותיו החוזרים ונשנים של לוי לעשות דה לגיטימציה לאוהדי הקבוצה, תוך הכפשת שמם ותדמיתם באמצעות ניבולי פה ברבריים ועלילות דם שקריות, המתארות פשעים שלא היו ולא נבראו כנגד בעלי השליטה הקודמים של המועדון - מאיר שמיר ורונן אלעד, מכאן ואילך לא יישארו ללא מענה", כך הודיע האיגוד. 

עוד הוסיף האיגוד כי "איגוד אוהדי הפועל פ"ת מבקש להבהיר כי בשום פנים ואופן נציגיו לא ינהלו מו"מ מול דני לוי על העברת הקבוצה. את עסקיה של אגודת הפועל פתח-תקוה החדשה אנו נבחר לנהל מול אנשי עסקים בעלי מוניטין ציבורי מוכח ואמין, בעוד שממר לוי לא היינו  מעיזים לקנות אפילו דוכן לימונדה. מר לוי יותר ממוזמן למסור את הקבוצה לוועדה להעברת זכויות של ההתאחדות לכדורגל".  

 בתוך כך, ביום שישי הקרוב תתארח הפועל פ"ת אצל הפועל כפ"ס וצפויה להשלים את המשימה - הישארות בליגת העל. אוהדי הקבוצה מתכוונית להמשיך במחאתם נגד הנהלת המועדון כפי שעשו במשחק הקודם בין הקבוצות ויעשו כן עד אשר הפועל פ"ת תופקע מידי ההנהלה הנוכחית.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק