צ'אבי: מנצ'סטר דוגמא למופת בכדורגל

גמר ליגת האלופות: הקשר המחונן של נבחרת ספרד וברצלונה, צ'אבי מפרגן ליריבה הבריטית לקראת מפגש השיא בשבת בוומבלי: "פרגוסון עושה דברים גדולים. יש להם מספר שיטות מצויינות שנצטרך לעצור"

יום חמישי 26 מאי 2011
מערכת TELESPORT

הגמר בוומבלי בין ברצלונה למנצ'סטר יונייטד כבר מריח באוויר והיום (חמישי) לא מעט שחקנים החלו לדבר לעיני התקשורת לקראת גמר ליגת האלופות המרתק.

אלוף העולם ושחקנה של ברצלונה, הקשר עושה המשחק צ'אבי התראיין ואמר: "מנצ'סטר יונייטד זו דוגמה לכל דבר חיובי שצריך להיות במועדון כדורגל. בשביל מנצ'סטר זו נקודה טובה וחיובית, לא רק עכשיו אלא מדובר לכל השנים. מה שפרגוסון עשה כאן צריך להיות כבוד גדול וראוי מאוד. גם הוא, גם פול סקולס וגם ראיין גיגס, הם דוגמא למופת".

צ'אבי גם התייחס לנקודות המפתח של הקאטלונים: "המפתח של יונייטד זה שהם בעלי כישרון גדול, והם עבדו קשה כדי להשיג זאת.  יש להם שיטות שונות ולא שיטה אחת בלעדית. ההגעה לגמר רק מראה את מגע הקסם של המאמן שלהם. הם מוסרים מצויין, היכולות שלהם אדירות ואנחנו צריכים לעבוד קשה".

אין ספק כי לא מעט דרמה תהיה במשחק הגדול, גמר ליגת האלופות. למרות הפירגון של צ'אבי לטובתו של ראיין גיגס, השחקן נמצא בסערת רגשות גדולה בעקבות פרשת המין הסוערת והבגידה באישתו, מה שעלול להפוך את המשחק עבורו לסיוט.

תמונה: getty images

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק