3 המלצות WINNER ולא לאלופות

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מליגות הכדורגל של נורבגיה וצ'כיה

שבת 28 מאי 2011
מערכת TELESPORT

מרבית הליגות המרכזיות כבר יצאו לפגרה, אך לא מעט משחקים יש היום להימור בתכניית ה-WINNER ליין. כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על שלושה משחקים מנורבגיה ומצ'כיה.


משחק מס. 36 - סארפסבורג - לילסטרום - X (יחס 2.75)

סארפסבורג משיגה עד כה בשמונה משחקים 13 נקודות כשהיא בכושר לא רע עם שלושה ניצחונות במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, בשניים מהם היא מנצחת קבוצות חלשות מאוד בחוץ במשחקי גביע. לילסטרום מהצד השני במקום העשירי בליגה עם 9 נק' כשהיא מנצחת רק פעם אחת במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה ובמשחקה האחרון מנצחת את סנפיורד החלשה מהליגה השניה, רק בפנדלים במשחק הגביע. סארפסבורג היא העולה החדשה, היא פתחה את העונה בהתלהבות, לדעתי היא יכולה להוציא גם מהמשחק היום נקודות. אני מסמן כאן X.

משחק מס. 38 - באניק אוסטרבה - פריבראם - 1 (יחס 1.50)

הליגה הצ'כית כולה רגועה, כבר יודעים מי האלופה (ויטוריה פלזן), ספרטה פראג ויאבלונץ' ישחקו בליגה האירופית וברנו ולאבם ירדו ליגה. באניק במקום ה-12 בטבלה, היא מפסידה במחזור האחרון לאלופה 3-1 זאת אחרי ארבע תוצאות תיקו וניצחון אחד. פריבראם מהצד השני מנצחת במחזור האחרון 1-0 את ברנו ולמעשה מורידה אותה ליגה. לפני כן היא מפסידה בשישה משחקים מתוך שבעה. שתי הקבוצות רגועות אך לדעתי באניק תכה פה שוב פעם ותסיים את העונה עם ניצחון על פריבראם החלשה.

משחק מס. 40 - טפליצה - סלובאצקו - 1 (יחס 1.45)

טפליצה, אחת הקבוצות הידועות בצ'כיה, מסיימת את העונה הזאת במרכז הטבלה. היא לא מנצחת בשבעת המשחקים האחרונים שלה במהלכם היא מפסידה בארבעה משחקים ומסיימת שלוש פעמים בתיקו. סלובאצקו מהצד השני מפסידה בכל שלושת המשחקים האחרונים שלה אך למזלה גם פריבראם וגם ברנו שמתחתיה שיחקו גרוע ביותר ועל כן היא תישאר לעונה נוספת בליגה. שתי הקבוצות נראות רע מאוד אך אחרי הכל טפליצה קבוצה טובה יותר ולדעתי תנצח כאן. חזקו ב-X מפתיע.

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק