גארת' בייל נשאר בטוטנהאם

אולי השחקן המבוקש ביותר באירופה, הוולשי בן ה-21 של טוטנהאם, הצהיר על כוונתו להישאר בלונדון לפחות עונה נוספת: "יש לי עוד הרבה מה ללמוד על כדורגל. אני מרוצה מאוד ורוצה לעזור לטוטנהאם"

שבת 28 מאי 2011
מערכת TELESPORT
גם החתימה על חוזה חדש ל-4 וחצי השנים הבאות בלונדון לא הפסיקו את הספקולציות על מעבר אפשרי של גארת' בייל. ברצלונה, ליברפול, אינטר, ריאל מדריד - אלו רק מספר מועדונים שהוזכרו כמועמדים לקלוט את הקשר השמאלי של הטוטנהאם, אולי השחקן המבוקש ביותר באירופה בחצי השנה האחרונה.

אבל קשר נבחרת וולש בשלו. בייל בן ה-21 יודע בתוך תוכו שהמעבר לקבוצה גדולה יגיע מהר מאוד, למעשה ברגע שהוא יחליט שהגיע הזמן: "אני מתרכז אך ורק בטוטנהאם ובמטרות שלנו לעונה הבאה. אני מאוד נהנה לשחק כאן. אני רק בן 21, אני צובר ניסיון וכל הזמן לומד על כדורגל, יש לי עוד הרבה ללמוד".

"לא אפחד לעזוב למקום אחר, עשיתי זאת בגיל 15 שעזבתי את הבית" מספר בייל כשנשאל מדוע הוא מתעקש להישאר בטוטנהאם, אך מבהיר "אני מרוצה כאן אבל לא אפחד לעזוב בבוא העת". 

בסיום הראיון חזר בייל להתעסק בקבוצתו הנוכחית, שתשתתף בעונה הבאה בליגה האירופית: "חתמתי על חוזה חדש בשביל להישאר. אנחנו מספיק טובים כדי להילחם על המקום הרביעי ולחזור לליגת האלופות".

צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק