דיווח: גווארדיולה יאמן את צ'לסי

באנגליה מעריכים שאם פפ גווארדיולה יודיע על סיום עבודתו בברצלונה, הוא יקבל פנייה מיידית מרומן אברמוביץ' שממתין לסיום גמר ליגת האלופות מול מנצ'סטר יונייטד. פפ עשוי לעזוב במידה וברצלונה תזכה הערב בגביע

שבת 28 מאי 2011
מערכת TELESPORT
פפ גווארדיולה, המאמן המוערך והמעוטר של ברצלונה, עשוי לאמן בעונה הבאה את קבוצת המליונים של צ'לסי, כך לפחות טוענים באי הבריטי ב-24 השעות האחרונות.

יוהאן קרויף, גדול שחקני הולנד בכל הזמנים והאיש שהצעיד את ברצלונה בעברו, אמר בסוף השבוע כי להערכתו פפ גווארדיולה יודיע על עזיבתו בסיום משחק גמר ליגת האלופות של ברצלונה מול מנצ'סטר יונייטד, אם הקטאלונים אכן יזכו בגביע היוקרתי.

האמירה של קרויף הציתה את כלי התקשורת באנגליה, מאחר ולכולם ברור כי גווארדיולה יאמן לאחר שיעזוב את ברצלונה, אם וכאשר, את אחת הקבוצות הבכירות באירופה. למעשה, למעט צ'לסי כל העמדות תפוסות בקבוצות הבכירות לקראת העונה הבאה.

באי הבריטי מעריכים שזו הסיבה הראשית בעקבותיה רומן אברמוביץ' לא מינה עדיין מאמן עבור צ'לסי, למרות שכבר לפני למעלה משבועיים הודיעו הבלוז רשמית על סיום עבודתו של קרלו אנצ'לוטי. אגב, באנגליה עדיין מעריכים כי סיכוייו של אברהם גרנט לקבל משרה בצ'לסי גבוהים מאוד, ככל הנראה בתור המנהל הטכני של המועדון.

מי שעוד הוזכר בסוף השבוע האחרון כמועמד למשרת המאמן בצ'לסי הוא הארי רדנאפ, מאמנה של טוטנהאם. התרנגולים הודיעו כי לא יעמדו בדרכו.

צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק