הזרים של מכבי נחקרו הערב

שלושת הזרים של מכבי תל אביב, מרטינוביץ', מרדיקוביץ' וקאלה נחקרו בויצמן יער, כדי לברר אם סוכן בלתי מורשה העביר אותם למכבי תל אביב. מזכירים את שמו של החיפאי, יולי שפירא

יום ראשון 25 פברואר 2007
אשר גולדברג

חברת ויצמן יער הפועלת מטעם ההתאחדות לכדורגל, כבר חקרה הערב את שלושת הזרים של מכבי תל אביב. מילאן מרדיקוביץ', מילאן מרטינוביץ' וקאלה טברטנקו, כדי לברר אם הגיעו למכבי תל אביב דרך סוכן שחקנים שאינו מורשה מטעם אופ"א.

בויצמן יער חושדים שמדובר באיש העסקים החיפאי, יולי שפירא. הבדיקה נעשית בהתאם. מחר (שני), אמורים להיות מוזמנים לבדיקה גם המאמן אלי כהן וחשב הקבוצה בני רחמני.

ויצמן יער חוקר את מכבי ת"א

תדהמה במכבי תל אביב. ראשי הקבוצה זומנו היום לחברת החקירות "ויצמן יער" למטרת חקירה בעניין חוזי השחקנים הזרים.

מי שזומנו הם החשב בני רחמני, המאמן אלי כהן וארבעת הזרים הקרואטים קאלה טברטנקו, מילאן מרדיקוביץ', איוואן ראזיץ'  ומילאן מרטינוביץ'. לגבי ראזיץ' מאחר שהוא כבר לא משחק בליגת העל, לא נראה כי הוא יגיע לחקירה.

במכבי תל אביב לא יודעים כיצד להתייחס לזימון לחקירה. במכבי גם לא יודעים בוודאות  מה העילה לחקירה, אך בעקבות רשימת המוזמנים נראה כי מדובר באי סדרים בעניין חוזי השחקנים.

ל-TELESPORT נודע כי הבעיה בצירוף השחקנים היא בעניין סוכנם הרשמי והלא רשמי של השחקנים, כאשר לא ברור האם הסוכן שהביא אותם לארץ הוא סוכן מורשה.

 עוד נודע ל-TELESPORT כי לגבי מילאן מרדיקוביץ', ככל הידוע גורם עסקי  ישראלי היה מעורב ועזר בהבאתו וישנה עדיין מחלוקת בנוגע  לכרטיס השחקן שלו.

אשר ויצמן מבעלי "ויצמן יער" אמר היום ל-TELESPORT כי: "אני לא יכול להתייחס בשלב זה לכלום. לא אם יש חקירה ולא אם אין חקירה. מטעמים ברורים, אין לי יכולת להתייחס לנושא".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק