ורמוט ושכטר סיכמו בקייזרסלאוטרן

שני הכוכבים שסחפו את הפועל ת"א לדאבל בעונת המשחקים שעברה, גילי ורמוט ואיתי שכטר עוברים לגרמניה. השניים יצאו בליווי הסוכן גלעד קצב לגרמניה וסיכמו את תנאי העסקה. ישתכרו כ-600 אלף יורו כ"א

שבת 28 מאי 2011
שלמה חסיד
איתי שכטר וגילי ורמוט יצאו בחשאי לפני 24 שעות לגרמניה, וחזרו בליווי הסוכן רונן קצב עם הבשורה המשמחת עבורם- השניים עוזבים את הפועל תל אביב ומצטרפים לקבוצת הבונדסליגה הגרמנית, קייזרסלאוטרן.

בעוד איתי שכטר כבר הספיק להשלים את הבדיקות הרפואיות במועדון, החתימה של ורמוט בגרמניה מותנית באם הקשר יעבור את הבדיקות הרפואיות בקייזרלסאוטרן, בדיקות אותן הוא לא יכול לעבור בימים אלו מאחר ורק נותח לפני כשבועיים.

השניים כבר סיכמו את תנאי החוזה באמצעות האחים רונן וגלעד קצב, הסוכנים של השניים. כל אחד צפוי להרוויח כ-600 אלף יורו לעונה ב-4 השנים הבאות. ההעברה עדיין מצריכה את האישור של הפועל ת"א, אך לאור סעיפי השיחרור העסקה צפויה להסתיים ללא בעיות.

קייזרסלאוטרן סיימה את העונה האחרונה בבונדסליגה במקום השביעי, עונה מרשימה במיוחד עבור הקבוצה שהעפילה בקיץ שעבר בחזרה לבונדסליגה. בעברו זכה המועדון ב-4 אליפויות, האחרונה ב-1998.

במסיבת עיתונאים מאולתרת שנערכה בשדה התעופה אמר הסוכן, רונן קצב: "נחתנו הרגע מגרמניה וסיכמנו עקרונית על העברתם של גילי ורמוט ואיתי שכטר לארבע השנים הבאות. זה עדיין מותנה בהסכמה מול הפועל תל אביב".

גילי ורמוט הוסיף: "אם הכל יילך כפי שאנחנו מצפים, אני אטוס לשם לקראת תחילת האימונים ואעבור את הבדיקות הרפואיות. הפועל ת"א תצטרך להיבנות מחדש אבל אנחנו מאמינים שהם יישארו בצמרת. אנחנו גם מכניסים המון כסף למועדון".

השניים הציגו בשדה התעופה את החולצות החדשות, עם המספרים אליהם הם רגילים מהפועל ת"א - שכטר עם הספרה 9 וגילי ורמוט עם חולצה מספר 14. 

צילום: Getty Images

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק