2 המלצות WINNER ליום ראשון

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מליגת הכדורגל של צרפת

יום ראשון 29 מאי 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס. 51 - מונאקו - ליון - 1 (יחס 2.55)

המשחק המרכזי של המחזור האחרון בצרפת מפגיש את מונאקו שמדורגת במקום ה-18 בטבלה, מתחת לקו האדום אל מול ליון, שמדורגת במקום השלישי בטבלה, מקום ממנו מגיעים לליגת האלופות. ניצחון של מונאקו ואיבוד נקודות של נאנסי, יציל את מונאקו מירידה לליגה השניה, אך מהצד השני איבוד נקודות של ליון וניצחון של פ.ס.ז יוריד את ליון לליגה האירופית ואת פריס לליגת האלופות, גם זה תלוי בהפרש השערים במקרה של תיקו. 

מונאקו מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון 1-0 במונפלייה, זאת אחרי שלוש תוצאות תיקו והפסד. ליון מהצד השני מגיעה למשחק היום אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון ועם יכולת עלובה במשחקי החוץ שלה. הקבוצה הפסידה בארבעה משחקי חוץ במהלך ששת משחקי החוץ האחרונים שלה, כאשר מונאקו הפסידה בבית רק פעם אחת במהלך עשרת משחקי הבית האחרונים שלה. המפגש הקודם בין השתיים נסתיים בתיקו מאופס, תוצאה שיכולה להרוס אולי לשתיהן את העונה. ההימור שלי... עד כמה שליון רוצה ניצחון ועליה לליגת האלופות, ממש לא מגיע לה. מונאקו בבית טובה לאחרונה, ליון בחוץ חלשה מאוד. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 54 - סט. אטיין - פ.ס.ז. - 2 (יחס 1.45)

סט. אטיין מדורגת במקום השמיני בטבלה, היא רחוקה מהמקום שמוביל לליגה האירופית כאשר פ.ס.ז האורחת היום מדורגת במקום הרביעי בטבלה, ובגלל כושר גרוע בארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה, ליון עוברת אותה בטבלה למקום השלישי והיא למעשה תלויה היום במשחק של ליון. 

הקבוצה אחרי שני הפסדים ושלוש תוצאות תיקו כאשר סט. אטיין אחרי שלשוה הפסדים רצופים, שניים מהם בבית מול האלופה ליל ומול ראן. סט. אטיין כבר סיימה את העונה שלה, המשחק היום לא ממש מעניין אותה ולדעתי פ.ס.ז בכל מקרה תעשה את המוטל עליה ותקווה באמת, שההמלצה הקודמת תתפוס.


תגובות

3

טלספורט בפייסבוק