דיוקוביץ' בחצי, נדאל ברבע הגמר

טניס: בעקבות פרישתו של הטניסאי האיטלקי פאביו פוניני, דיוקוביץ' העפיל אוטומטית לשלב חצי הגמר שם עשוי לפגוש את פדרר. רפאל נדאל לא התקשה מול ליוביצ'יץ' והעפיל לרבע הגמר

יום שני 30 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 השנה הבלתי תיאמן שעושה הטניסאי הסרבי נובאק דיוקוביץ' , שניצח 41 פעמים ברציפות מפתיחת השנה, מטילה אימה על מתמודדים אחרים. היום (שני) התברר שהמחבט האיטלקי, פאביו פוניני העדיף לפרוש מהרולאן גארוס ולא להתמודד מול דיוקוביץ' , שהעפיל אוטומטית לחצי גמר הטורניר.

פוניני שיחק אתמול ארבע וחצי שעות בשמינית הגמר, ובמערכה החמישית סבל מהתכווציות שרירים. על ההחלטה לפרוש לפני הקרב מול דיוקוביץ' אמר: "זו החלטה קשה עבורי, כי ההעפלה לרבע הגמר היא הישג חיי. רציתי לשחק אבל גופי לא מסוגל לשאת במעמסה. יש לי בעיה ברגל והרופא המליץ לי לפרוש".

מעט יותר מאוחר היו כאלה שכן שיחקו, אך קשה לומר שהיה שם קושי רב. רפאל נדאל, המדורג מספר 1 בעולם, טייל בשלב שמינית הגמר מול איבן ליוביצ'יץ' וניצח ב-3 מערכות- 5:7, 3:6 ו-3:6. בשלב הבא ממתין לנדאל מתמודד קשוח במיוחד, רובין סונדרלינג המדורג 5. האחרון גבר בשמינית על ז'יל מונפיס ב-3 מערכות.

רוג'ר פדרר הצטרף גם הוא לרשימת רבע הגמר, ושם ממתין לו הגיבור המקומי של צרפת, גאל מונפיס. בשלב חצי הגמר מצפה למנצח האיש ומאזן ה-41:0 - נובאק דיוקוביץ'.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק