צ'לסי ירקה דם כדי לזכות בגביע

גמר גביע הליגה: שלושה מורחקים, ג'ון טרי בפציעה חמורה וצמד של דרוגבה סידר לאלופת אנגליה ניצחון 1:2 על ארסנל במשחק מטורף בקארדיף. בליגה האנגלית: טוטנהאם - בולטון 1:4, בלקבורן - פורטסמות' 0:3

יום ראשון 25 פברואר 2007
אורן קורנפלד, מערכת TELESPORT

מה שאירע היום באיצטדיון קארדיף יכנס בהחלט להיסטוריה העגומה של הכדורגל האנגלי. ממש בדקות הסיום של המשחק נראה כי שופט המשחק מאבד שליטה.

צ'לסי חזרה היטב למשחק למרות הפציעה החמורה של ג'ון טרי, לאחר שנפגע קשה (ראה ידיעה נפרדת) והצליחה בזכות צמד של דרוגבה לזכות בגביע הליגה היוקרתי לקראת המשך המשחקים. 

מה שבטוח יצטרכו לעשות ועדת חקירה למשחק הערב, כי שלושה מורחקים ומקרי אלימות כמו שראו הערב בהחלט מוריד את הערך הספורטיבי מהזכיה הערב של צ'לסי בגביע.

ארסנל החלה טוב את המשחק. בדקה ה-12 תיאו ווילקוט הצעיר שעלה בהרכב, סיבסב את הגנת צ'לסי, בעט מקרוב והכניע את פטר צ'ך - 0:1 מהיר לתותחנים. היתרון של ארסנל החזיק רק 8 דקות וצ'לסי חזרה למשחק. דידייר דרוגבה, יצא ממלכודת הנבבל לאחר מסירה של מיכאל באלאק ובעט מתחת לגוף של אלמוניה - 1:1 באיצטדיון המילניום.

בדקה ה-63 ג'ון טרי נפצע קשה ופונה לבית החולים לאחר כניסה חריפה של דיאבי בבלם האנגלי. בלם נבחרת אנגליה פונה לבית החולים מדמם וחומרת הפציעה לא ידועה.

בדקהה-83 דרוגבה השלים צמד ענק במשחק. רובן ההולנדי מצא את החלוץ הענק פנוי ודרוגבה
מקרוב לא היסס ונגח פנימה - 1:2 ענק לצ'לסי.

הסיום היה מכוער כאשר הורחקו שלושה שחקנים. מיקל מצ'לסי, טורה ואדביור מארסנל. גם פאבריגס ולאמפרד החלו ליצור פרובוקציה ושופט המשחק שלף לשניהם כרטיס צהוב.

ליגה אנגלית: טוטנהאם הביסה את בולטון

בליגה האנגלית וויגאן אתלטיק השיגה ניצחון 0:1 מרשים על ניוקאסל וברחה מהתחתית. רייאן טיילור כבש את השער היחיד במשחק בדקה ה-40.

טוטנהאם לא התקשתה בוויט הארט ליין מול בולטון. בדקה ה-11 רובי קין העלה את המארחים ליתרון. שבע דקות לאחר מכן הוסיף ג'ינס יתרון שני. רובי קין השלים צמד בדקה ה-22 ונראה כי
בולטון בדרך להתפרקות. 

בדקה ה-36 רובי קין קיבל כרטיס אדום לאחר עבירה שביצע ברחבה. גארי ספיד בעט את פנדל וכבש לזכות בולטון.

למרות חיסורו של קין בהרכב טוטנהאם, לנון השלים שער רביעי בתוספת הזמן של המשחק ו-1:4 ענק לספרס בבית.

בלקבורן רוברס לא ספרה הערב בבית את פורטסמות' והביסה 0:3. את חגיגת השערים החל שהבני נונדה בדקה ה-1. אותו נונדה הוסיף צמד בדקה ה-25. ובדקה ה-50 סטפן וורנוק הוסיף את השלישי ושלח את הארי רדנאפ למקלחת - 0:3 לבלקבורן בסיום.

בעקבות הניצחון טיפסה בלקבורן עד למקום ה-9 על חשבון ניוקאסל שהפסידה.

ג'ון טרי גמר את העונה


המזל הרע שפוקד את ג'ון טרי המשיך גם היום. בלמה של צ'לסי וקפטן נבחרת אנגליה נפגע היום (ראשון) במהלך משחק גמר גביע הליגה מול ארסנל, וככל הנראה גמר את העונה.

טרי נפגע בראשו במחצית השנייה, ונשכב על כר הדשא במשך דקות ארוכות. לאחר טיפול ארוך הוא פונה לבית החולים שם מנסים לאבחן את חומרת הפציעה.

כזכור, ישראל תפגוש את נבחרת אנגליה ב-24 במרץ, כאשר לא נראה כי יש סיכוי כי השחקן יחלים עד אז.

רק לפני מספר ימים הודיעה צ'לסי כי טרי החלים מהפציעה וכי הוא רשאי לחזור למשחקים, אך כאמור היום ההתרחשויות הראו אחרת.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק