2 המלצות WINNER ליום שלישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מישראל ומשחק ידידות מהעולם

יום שלישי 31 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 1 - פורטוגל 21 - גרמניה 21 - 2 (יחס 2.50)

גרמניה מגיעה למשחק אחרי רצף של שישה משחקיה ללא הפסד, ארבעה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. פורטוגל בששת משחקיה האחרונים מנצחת גם ארבעה משחקים לעומת תיקו והפסד. במשחק האחרון ביניהן ידה של פורטוגל הייתה על העליונה שניצחה 1-0. 

הנבחרת הגרמנית מציבה נבחרת חזקה מאוד שכוללת בין היתר את אוליבר באומן, שוערה של פרייבורג. בהגנה משחקים הורנשו, מדורטמונד, קירקוף ממיינץ וסוביך מדורטמונד. בקישור יבלטו פונג ודיאבי משטוטגרט כשבחוד ישחקו מלאפה מהופהיים, פאסו מסט. פאולי וגם אדויין ודרזדן. 

אצל פורטוגל אפשר למצוא כמה שחקנים שמשחקים מחוץ לפורטוגל, בינהם שוערה של ליון, אנתוניו לופז, בהגנה ישחק דני, מבראגה. בקישור יבלטו אלמיידה מבלננשש כשבחוד יבלטו פונטה מאספניול וקמארה מבלננשש אף הוא. הולך להיות משחק צמוד לדעתי, ההימורים ברשת נוטים לכיוונה של גרמניה שמציבה הרכב חזק יותר כך לרוב דעות. 

משחק מס. 4 - הכח עמידר רמת גן - מכבי יפו/קביליו - 1 (יחס 1.45)

משחק מצויין של שחר בלילטי, חלוצה של הכח עמידר, שני בישולים וכמעט שער והכח ניצחה את מכבי יפו בתוצאה 2-1 במשחק הראשוןותיקו יספיק לה היום בכדי להשאר בליגה הלאומית, אבל בהכח לא בונים על תיקו והם רוצים לנצח את המשחק היום. הכח תמשיך לשחק בהרכב הרגיל שלה כאשר מכבי יפו תשחק גם היא בהרכב דיי זהה לזה שהפסיד בשבוע שעבר.

ביפו עדיין מאמינים ביכולתם לנצח ביותר משער ולמחוק את ההפסד 2:1 מהמשחק הראשון: "לא כולם רגילים למעמד ולקצב המשחק מול קבוצה מהליגה הלאומית. הגענו מאוד מוכנים ודרוכים למשחק הראשון. יש פערים ואי אפשר למחוק אותם לגמרי, אבל אפשר לצמצם. נמשיך להילחם ולנסות להעפיל גם מחר. לא עברנו עונה כזו מטורפת בשביל להפסיד במשחק האחרון" סיכם הקפטן, יניב עמיאל.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק