2 המלצות WINNER ליום חמישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מפינלנד ומאיטליה

יום חמישי 02 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 64 - המינלינה - איי.סי אולו - X (יחס 3.00)

הליגה השנייה בפינלנד. המינלינה פתחה את העונה עם תיקו 1-1 מול ייפו כשהיא מנצחת בשלושה משחקים במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. אולו מהצד השני פתחה עם שני הפסדים רצופים את העונה, אחד בליגה ואחד בגביע כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד נוסף, 2-0 מול קוטיפי, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים על להאטי ועל פופה. 

לפני שנתיים שיחקו השתיים ביחד בליגה השניה, אולו ניצחה בבית 4-0 אחרי תיקו בהמינלינה. משחק לא פשוט הולך להיות פה היום. ההימור שלנו, תוצאת תיקו בתום 90 דק'.

משחק מס. 67 - רג'ינה - נובארה - X (יחס 2.60)

משחקי פליאוף העליה בליגה האיטלקית יוצאים לדרך כאשר רג'ינה תארח היום את נובארה. רג'ינה סיימה את העונה הסדירה במקום השישי בטבלה כשהיא רחוקה 9 נק' מנובארה שסיימה במקום השלישי בטבלה, מרחק של שבע נק' מהמקום השני שהעלה את סיינה לליגה הראשונה בחזרה. במפגשים בין השתיים העונה, ניצחה נובארה בבית בקלות 3-1, רג'ינה ניצחה במשחק השני בליגה, 1-0. 

מאזנה של רג'ינה העונה בבית עומד על שמונה ניצחונות, שני הפסדים בלבד ו-11 תוצאות תיקו, יותר מכל קבוצה אחרת. נובארה מהצד השני השיגה בחוץ מאזן שטוב להביא אותו בקזינו.. מאזן של 7-7-7. רג'ינה נודעת שהסיכויים שהיא תנצח בנובארה קלושים ועל כן בבית היא חייבת להוציא את המיטב. ניצחון דחוק יהיה לה מצויין כאן אבל נובארה טובה מאוד והיא לא תפסיד כאן.  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק