ביינום: שיחקנו מול 8 שחקנים

שחקנה של מכבי תל אביב עקץ הערב את השופטים לאחר הניצחון 92:94 על בני השרון. ספאחיה: היינו עייפים מאוד. אליהו: העיקר שניצחנו. רואי חג'אי עוזר מאמן בני השרון: נלחמנו בשביל אפי

יום ראשון 25 פברואר 2007
שלמה חסיד

לאחר משחק מותח ומלא עצבים ניצחה מכבי תל אביב בקושי רב 92:94 את בני השרון במגרש בהרצליה. אפי בירנבוים לא היה על הקווים הערב בבני השרון, עקב אביו שנפטר, ולכן השלים את מקומו רואי חג'אי עוזרו.

מכבי תל אביב הובילה ב-17 נק' ברבע השלישי, אבל חזרה גנרלית של בני השרון מנעה תבוסה ובאמת שוב פעם החבר'ה מהשרון מוכיחים, שהם באו לתת פייט למכבי. כמעט ובני השרון השלימו סנסציה כפולה על מכבי תל אביב, שזו האחרונה זכורה לכולם ממעמד חצי גמר הגביע.

וויל ביינום, שחקנה של מכבי תל אביב עקץ בסיום ואמר: "לא נקמנו בבני השרון כי היינו אמורים לנצח אותם. הלך לנו קשה, כי שחקנו מול 8 איש, בני השרון פלוס שלושת השופטים".

רואי חג'אי, עוזרו של אפי בירנבוים, שניהל את המשחק אמר בסיום: "נלחמנו גם בשביל אפי בירנבוים. לגבי הניהול משחק זה לא עניין שהוא חדש לי. 

היה לי ביטחון, העברתי את זה לשחקנים שלי. לצערי המשחק לא הספיק לניצחון. ננסה בפעם אחרת".

נבן ספאחיה, מאמן מכבי ת"א שנשם לרווחה בסיום אמר לאחר הניצחון: "ניצחנו, אבל היה מאוד קשה. היה לנו יתרון של 17 נק', אבל היינו עייפים מאוד. לא יכלנו לשחק עם טל במחצית השנייה. בני השרון קבוצה טובה מאוד. הדבר החשוב במשחק הזה הוא לנצח.

ניקולה וויצ'יץ', שהצטיין במיוחד הערב במשחק אמר בסיום: "הזריקה שלי בסיום הייתה זריקה חשובה. אבל אשמתנו שהגענו למצב הזה, שהיינו צריכים את השלשה הזאת. הרבה דברים לא דפקו, אבל אני חושב שגם לשופטים היה חלק מכריע במשחק הזה.

מה שנקח מהמשחק הזה זה את הניצחון, נמשיך לכיוון פו-אורטז".

ליאור אליהו, שחקן מכבי תל אביב אמר בסיום: "היה משחק קשה. הלכנו לנו קשה מאוד, קשה להאמין איך פיספסנו את ההפרש. העיקר שניצחנו. בני השרון יריבה ראוייה. עכשיו אנחנו מתמקדים במשחק הבא".

משה מזרחי שחקנה של בני השרון, אמר בסיום: "הסיום קצת מאכזב. שיחקנו גם בשביל אפי, לא קל מה שהוא עובר. גם לנו לא קל בלעדיו. מחכים בקוצר רוח שאפי יחזור, חבל שהפסדנו. 

צילום ועריכה: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק