נשים: ישראל גברה על יפן

נבחרת הנשים של ישראל העושה בטורניר הכנה ביוון, הפסידה לנבחרת יפן, בתוצאה- 76:68. המאמן אלי רבי: נקווה להמשיך במגמת השיפור

יום שישי 03 יוני 2011
שלמה חסיד

 נבחרת הנשים של ישראל העושה בטורניר הכנה ביוון, הפסידה הערב (שישי) לנבחרת יפן, בתוצאה- 76:68.

נבחרת הנשים יצאה אתמול לטורניר הכנה שני ביוון שם תתמודד מעבר לנבחרת יפן, בשני משחקים מול נבחרת יוון. המשחק הקרוב ישוחק ביום שבת ולאחר מכן יום שני.

נבחרת הנשים בהדרכתו של אלי רבי, פתחה את המשחק עם החמישייה: לייני סלווין, לירון כהן, שי דורון, ליעד קרני סואץ וקטיה לוויצקי.

ברבע הראשון עמדה התוצאה על יתרון יפני- 17:13. הרבע שני הסתיים ביתרון של ישראל- 23:14 = 31::36 לישראל. הרבע שלישי, היה  שקול והסתיים ביתרון יפני 24:17 = 55:53 ליפניות. הרבע רביעי הסתיים ביתרון יפני- 21:15. בסיום כאמור, ניצחון של נבחרת הנשים של יפן על ישראל, בתוצאה- 76:68.

לנבחרת הנשים של ישראל, קלעו: שי דורון המצטיינת- 22 נקודות ו- 5 אסיסטים, לייני סלווין- 10 נקודות, קטיה לוויצקי- 9 נקודות ו- 9 ריבאונדים, ליעד קרני סואץ- 7 נקודות, קטיה אברמזון- 6 נקודות ו- 8 ריבאונדים, מירב דורי- 5 נקודות, לירון כהן- 5 נקודות, נעמה שפיר- 2 נקודות. נעמי קולודני- 2 נקודות.

לנבחרת הנשים של יפן הרבו לקלוע: אל מיטאני- 18 נקודות ויוקה מומיה שקלעה- 16 נקודות.

500 צופים חזו במשחקה הראשון של נבחרת הנשים במסגרת טורניר ההכנה ביוון באולם הכדורסל שבאי קוס ביוון. קודם לפתיחת המשחק נערך באולם טקס מרשים לפתיחת הטורניר. בטקס נכחו-ראש עיריית קוס, נציגי איגוד הכדורסל היווני ותזמורת הצבא היווני שניגנו את המנוני הנבחרות המשתתפות בטורניר.

מאמן נבחרת הנשים של ישראל, אלי רבי אמר בתום המשחק: " נראינו היום הרבה יותר טוב. עד הרבע האחרון שלטנו במשחק. מחר נשחק מול נבחרתה של יוון ונקווה להמשיך במגמת השיפור, וברמת הביצוע גם בהגנה וגם בהתקפה ".

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק