ביליץ: קרובים להשתתפות ביורו

הנבחרת הקרואטית של סלאבן ביליץ' חגגה את המהפך המהיר מול גיאורגיה, שהעלה אותה לראש הבית וקירב אותה משמעותית לכרטיס לאליפות אירופה: "עוד ישלנו את ישראל ולטביה לפנינו"

שבת 04 יוני 2011
מערכת TELESPORT
 עוד לפני המשחק שלנו הערב בלטביה (19:30, ערוץ 10), "הבית הישראלי" יצא לדרך כבר אתמול בשעות הערב המוקדמות כאשר נבחרת קרואטיה אירחה את גיאורגיה. קשה לומר שמישהו תלה תקוות בנבחרת האורחת, אבל לאור העובדה שבדקה ה-75 הם היו ביתרון 1:0, בישראל כבר החלו לחשב את הסיכויים להעפיל מהמקום הראשון.

אבל לנבחרת המקומית של סלאבן ביליץ' היו תכניות שונות. בתוך 2 דקות בלבד הקרואטים מאסו מלפגוש את עמוד השער או את המשקוף ומצאו את הרשת פעמיים - מריו מנדז'וקיץ' עשה זאת ראשון בדקה ה-76, ניקולה קאליניץ' חתם את תוצאת המשחק בדקה ה-78.

סלאבן ביליץ' היה נשמע מרוצה מאוד בסיום בזכות המהפך ו-3 הנקודות היקרות: "הדברים הלכו לנו קשה. המשחק הזה היה מתיש במיוחד אבל הגיע לנו הניצחון. רצינו להשיג שער יתרון מהיר שיעשה לנו את החיים קלים, ובמקום זה קרה בדיוק ההיפך. אני מרוצה שהשחקנים שלי לא נשברו, אני מרוצה מהמשחק שלהם בזמן הפיגור".

ובראייה לקראת אליפות אירופה בקיץ הבא, המאמן כמובן אופטימי נוכח התוצאות האחרונות: "אנחנו מתקרבים להבטיח את ההעפלה, אבל עוד יש לפנינו את ישראל, לטביה ומלטה".

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק