עשינו לעצמנו את החיים קשים

בבית"ר לא הסתירו את האכזבה מעוד משחק ביתי ללא ניצחון וגם המאמן הירושלמי לא חסך ביקורת מחניכיו והוסיף: אין לי שום הסבר ליכולת שלנו. שירזי: יש תחושה של פיספוס אבל מרוצה מהנקודה

יום שני 26 פברואר 2007
מערכת TELESPORT

בבית"ר ירושלים היו מאוד מאוכזבים בסיום התיקו 0:0 מול בני יהודה. הזהובים מצידם יכולים להיות מרוצים מכך שהשלימו רצף של עשרה משחקים ללא הפסד.

יוסי מזרחי: "עשינו לעצמנו את החיים קשים היום. במחצית הראשונה פשוט לא שיחקנו כדורגל ובמחצית השנייה היינו אמנם הרבה יותר טובים, אבל כשלא מצליחים להבקיע אז האי שקט גורם ללחץ.

אמרתי לשחקנים בחדר ההלבשה לפני המשחק שמי שצריכים להיות בלחץ הם אלו שרודפים אחרינו ואנחנו צריכים להנות קודם מכדורגל ולצערי זה לא קורה כרגע.

אין לי שום הסבר ליכולת שלנו ואני חושב שאנחנו צריכים להיות הרבה יותר שקטים ומרוכזים ליד השער ואז התוצאות כבר יבואו מעצמן".

ניצן שירזי: "המשחק היום לא היה יפה ולא נעים לעין, למעט לחלקים במחצית הראשונה, אבל אותנו פחות מעניינת הדרך בגלל המצב שלנו. באיזשהו מקום אני חש תחושה של פיספוס כי יכולנו לעקוץ אותם, אבל בסופו של דבר גם מנקודה אני מרוצה".

מלכתחילה ידענו שבטדי בית"ר מתקשה ובמידה והמשחק יילך ויתקדם זה יפעל לטובתנו. אסולין וקובאצ'ביץ' יכבשו".

שירזי התייחס גם לסאלם אבו סיאם, שעמד בראש הכותרות השבוע ואמר: "אבו סיאם הפגין כוח מנטלי אדיר ומגיע לו שאפו. התרחקנו מהתחתית ואנחנו אומרים לה שלום ולא להתראות, מקווה שבעוד חודש נוכל לסמן וי על ההישארות".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק