שומר נפשו ירחק

כפי שזה נראה עד עתה, המחלוקות והיריבות על הפועל תל אביב בין אלי טביב למוני הראל עושה ההפך. ממועדון שכל שחקן רוצה לשחק בו ולאמן, נראה שהמערכת עומדת על סף פירוק. איל כהן מודאג מהמתרחש במתחם חודורוב

יום ראשון 05 יוני 2011
אייל כהן

מגדל הקלפים הקורס בהפועל תל אביב לא יעצור בשלב הזה, לפחות בינתיים. הבריחת השחקנים הבהולה ניזונים קודם כל מהמחלוקות הקשות והאיבה בין שני הבעלים מוני הראל ואלי טביב. 

הברונים הנ"ל עלולים בהחלט לשנות את פני הפועל ת"א, בעיקר לרעה.  הפועל ת"א שהפכה בשנתיים האחרונות לשם דבר בכדורגל הישראלי והעולמי, עם אליפויות, גביעים, ליגה אירופאית ומקום בליגת האלופות עשוייה להפוך למועדון עלוב ונחות שהיוהרה, הכבוד והקינאה יעבירו אותו מהעולם, או לפחות מליגת הקיזוז של לוזון.

כבר אמרו חז"ל - שהחיים הם עליות וירידות - מאיגרא רמה לבירא עמיקתא. בעברית צחה מדובר מהפיסגה ישירות לסף התהום. וכך נראית הפועל תל אביב בסיום העונה, שהניב לה עוד תואר ממש בתום העונה, תואר גביע המדינה. השאלה לאן מועדות פניה כעת?

הפועל תל אביב של הקיץ הקרוב הולך להיות חם ולוהט בהחלט. מדובר בקרב ישיר בין אלי טביב למוני הראל לנשיאות המועדון. צמד המיליונרים שהחליט להתנגש זה מול זה על חשבון מועדון היסטורי בעל עבר מפואר ולהוביל קו אגרופים שכונתי לעיני הקהל והתקשורת. 

הגאווה, הכבוד והיוהרה של שניהם עלולים בבוא היום לפרק את הקבוצה לתהום הנשייה, ולהנהיג מהלך של נקודת אל חזור בסיכסוך שעשוי להמשך תקופה ארוכה. מה שנבנה בשנתיים/שלוש האחרונות עשוי לקרוס כמו מגדל קלפים לבור ללא תחתית.

חבל, באמת חבל מאוד. והנה לעת עתה, האוהדים כבר מתחילים להפנים את רוע הבשורה ומנסים לעצור את הרכבת וההידרדרות הקשה הזו לפני שיהיה מאוחר מדי.

שוב למדנו לקח - כסף בהחלט מעוור עיני חכמים, אבל אלה שעוד דעתם בראשם צריכים לעשות הכל כדי שהקבוצה לא תגיע לכונס נכסים, כי שני אנשי העסקים הללו כבר לא מחפשים את טובת המועדון, הם פשוט מחפשים את טובתם האישית על חשבון הפועל תל אביב. הכל נראה כמו לוט בערפל ובאפלה, רק הזמן יעשה את שלו, אבל כבר מעכשיו זה לא נראה טוב ומריח טוב. בכלל לא טוב.

לטיפולכם, אוהדי הפועל

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק