נטשה גיגס ניהלה רומנים עם 4 שחקנים

פרשת ראיין גיגס מסתעפת: גיסתו של השחקן, נטשה גיגס, התברר כי ניהלה 4 רומנים עם שחקנים שונים במנצ'סטר יונייטד ביניהם דוייט יורק

יום חמישי 09 יוני 2011
מערכת TELESPORT

שעוריירת ראיין גיגס מסרבת להסתיים. נראה כי הפרשה עוברת עוד סיחרור, כאשר גיסתו של גיגס, אשת אחיו מסתבר שניהלה רומנים במקביל עם עוד 4 שחקנים נוספים.

השחקנים איתה ניהלה נטשה רומן אלו דוויט יורק\ דני סימפסון ואף עם פיל ברדסלי. נראה כי מי שסובל העיקרי מכל הפרשה זה גם ראיין גיגס עצמו וגם אחיו בראדלי, שעדיין לא יודע היכן לקבור את עצמו. אבל אין ספק כי הפרשה עוד תמשיך לסחרר ולעלות גלים ויהיה מדובר בקיץ חם ולוהט באי הבריטי. 

גיגס ניהל רומן עם גיסתו

האם ריאן גיגס, כוכבה הנערץ של מנצ'סטר יונייטד, שהפך למודל לחיקוי בהתנהלותו מחוץ למגרש, ניהל רומן מחוץ לנישואין עם גיסתו? כך טוענת נטאשה גיגס, אשתו של הכוכב, בראיונות לעיתונות באנגליה.

יש לציין כי למרות שמדובר בעניין אישי, הרי שבממלכה הבריטית מעורר האירוע עניין רב. האח הנבגד, רודני גיגס, היה אוהד של ליברפול, ובעברו היה שחקן בליגות הנמוכות באנגליה. מעניין מה יש לאח לומר על ראיין גיגס - אם אכן הסיפור ה"סנסציוני" נכון.

נטאשה גיגס המשיכה את מסע הנקמה שלה בבעלה והוסיפה: "הוא מאוד קמצן, וגם כשהתחייב להחזיר לי סכומים כמו 160 פאונד'  הוא מעולם לא עשה את זה. מדובר בהפרעה רצינית, כי הוא מרוויח מיליונים".

לדברי נטאשה היא יצאה לתקשורת כדי שכולם יידעו את האמת: "הבן שלי כבר בגיל שהוא מסוגל לקרוא ולהבין מה כותבים עלינו וחשוב לי שהוא יידע את האמת", אמרה האישה הנבגדת.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק