וויד כיכב - מיאמי ניצחה בדאלאס

NBA: מיאמי התאוששה מההפסד הביתי לדאלאס במשחק הקודם, עם ניצחון גדול 86:88 בטקסס, החזירה לעצמה את יתרון הביתיות ועלתה ליתרון 1:2 בסידרה. 29 נקודות לוויד. 34 של נוביצקי לא הספיקו למאבס

יום שני 06 יוני 2011
שלמה חסיד
 סדרת גמר ה-NBA בין דאלאס מאבריקס למיאמי היט עונה בינתיים על כל הציפיות וממשיכה להיות בלתי צפוייה. אחרי הקאמבק ההירואי והניצחון הענק של דאלאס במיאמי במשחק הקודם, הצליחה ההיט לנקום בדאלאס ולהחזיר לעצמה את יתרון הביתיות, כשהיא מנצחת בטקסס את המאבס 86:88.
 
מיאמי אותתה מן הפתיחה שהיא לא מתכוונת לוותר על המשחק והסידרה וקלע 29 נקודות כבר ברבע הראשון המצויין שלה. מיאמי נהנתה מיום מצויין של דווין וויד, שהזכיר למי ששכח שהוא הכוכב הגדול של מיאמי והוא הוליך אותה לאליפות הראשונה שלה מול אותה דאלאס בפעם הקודמת שההיא זכתה בתואר.

בדומה למשחק הקודם במיאמי, דאלאס שוב הצליחה לחזור מפיגור ברבע האחרון בזכות מי אם לא דירק נוביצקי שקלע עבור המאבס 12 נקודות רצופות ברגע ההכרעה וקבע שיויון 86. אולם, כריס בוש, הפורוורד שהיה חלש במשחק הזה, קבר ג'אמפר גורלי 4 שניות לסיום. דאלאס לקחה פסק זמן ונתנה את הכדור האחרון לדירק נוביצקי כמובן, אך דווקא את הזריקה הכי חשובה הגרמני החטיא ומיאמי גונבת לדאלאס את הביתיות, כששני המשחקים הבאים ייערכו גם הם בדאלאס.

כריס בוש עם 18 נקודות ולברון ג'יימס עם משחק סולידי של 17 נקודות ו-9 אסיסטים, השלימו את הטריו הנהדר של מיאמי. דאלאס, קיבלה 34 נקודות מנוביצקי, אך הוא לא קיבל מספיק עזרה, כשכל יתר שחקני החמישיה של דאלאס קולעים 27 נקודות ביחד ונוביצקי לבד לא הספיק הפעם מול הטריו של מיאמי.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק