הקופה אמריקה בספורט 5 פלוס לייב

ערוץ הספורט רכש את זכויות השידור של טורניר הקופה אמריקה הדרום אמריקאי, שיחל כבר ב-1 ביולי. משחק הפתיחה, חצאי הגמר והגמר ישודרו בספורט 5, השאר ב-LIVE. רדיו תל אביב בשיתוף אתר ONE ישדרו את הכדורגל הישראלי

יום ראשון 05 יוני 2011
מערכת TELESPORT

לילות הקיץ החמים הולכים להיות חמים מאוד עבור חובבי הכדורגל, כאשר הטורניר החם של הקיץ זהו הקופה אמריקה. ערוץ הספורט הצליח לרכוש את הזכויות לטורניר הגדול בדרום אמריקה שיחל כבר ב-1 ביולי וימשך עד ה-24 ביולי.

משחק הפתיחה של הטורניר בו ארגנטינה תפגוש את המארחת בוליביה והמשחק יתקיים בשעה 3:45 לפנות בוקר. המשחק הראשון ישודר בערוץ הספורט וגם חצאי הגמר והגמר עצמו. כל שאר המשחקים ישודרו בספורט חמש פלוס לייב.

הכדורגל עובר לרדיו תל אביב - 102FM

הסכם חדש הושג בין רדיו ת"א 102FM לבין אתר הספורט ONE, בהן יגישו את התוכנית אופירה אסייג, איל ברקוביץ' ופיני גרשון בכל יום ויום. תוכנית הספורט תהיה התוכנית המרכזית בתחנת הרדיו וההסכם נחתם לשלוש השנים הקרובות.

כמו כן בצוות של האתר, ישדרו מדי שבת את התוכנית "שער השבת". התוכנית תתחיל בשעה 18:00 בערב עד 22:00 ותסקר את משחקי ליגת העל והליגות הבכירות באירופה. התוכנית תהיה בשילוב עם שאר תחנות הרדיו האיזוריות בהן רדיו חיפה, רדיו דרום, רדיו גלי ישראל ואף בתחנת רדיו קול הים האדום.

דני נישליס, מנכ"ל רדיו תל אביב, מסר: "פנינו קדימה לשיתוף פעולה עם שלושת הטאלנטים הנחשבים כמובילים את משדרי הספורט בארץ. התכנית תשודר בתחנות רדיו חיפה, רדיו תל אביב, גלי ישראל, רדיו דרום ורדיו קול הים האדום ובעתיד יצטרפו תחנות נוספות. אני נרגש מעצם ההתקשרות עם ONE ובטוח שהחידושים הטכנולוגיים שאנו מתכננים בימים אלו יפתיעו וירגשו את אוהדי הספורט".

אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' מסרו בתגובה: "חיפשנו רדיו עם פריסה ארצית בכדי להגיע לכלל מאזיני הספורט בישראל, חכו לאוגוסט, נגיע בטירוף". 

טורניר זלצבורג בספורט 1 ובספורט 2

כמו כן בחברת צ'רלטון החליטו לרכוש את זכויות השידור לטורניר גביע זלצבורג, שייערך בקיץ לקראת פתיחת מוקדמות ליגת האלופות וישודר בערוצי ספורט 1 וספורט 2.

בטורניר ישתתפו קבוצות כמו שחטייאר דונייצק, מכבי חיפה, ראפיד בוקרשט ואוסטריה וינה. זו הפעם השנייה שחיפה משתתפת בגביע זלצבורג. חיפה תחל את דרכה בליגת האלופות בסיבוב המוקדם השני ב-12 או ה-13 ביולי והגומלין שבוע לאחר מכן.

תמונה: getty images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק