2 המלצות WINNER ליום שני

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים, משחק ידידות ומשחק מהליגה האיסלנדית

יום שני 06 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 75 - אוקראינה - צרפת - X (יחס 2.75)

עוד משחק ידידות לנבחרת אוקראינה שתארח את היורו הקרוב. אוקראינה מגיעה למשחק  אחרי שניצחה את אוזבקיסטן החלשה 2-0 בבית והיום היא תשחק מול צרפת שסיימה בתיקו 1-1 מול בלארוס במשחקה האחרון במוק' אליפות אירופה, משחק בו היא גם פיגרה אך לא היתה רחוקה מלנצח. 

שתי הקבוצות שיחקו ביחד במוק' אליפות העולם לפני ארבע שנים, צרפת ניצחה אז במשחק הראשון בבית 2-0. תיקו 2-2 נרשם באוקראינה. צרפת תשחק בהרכב משני במשחק היום, האוקראינים ישחקו עם שבצ'נקו "הקשיש" עם וורונין, השניים רושמים מספר גדול של הופעות עבור הנבחרת האוקראינית. המשחק יערך בעיר דונייצק שבאוקראינה.

משחק מס. 78 - סטיארנן - גרינדאביק - X (יחס 3.00)

הליגה האיסלנדית. סטיארנן מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים, 3-0 מול קיי.אר בגביע ובמחזור האחרון היא מובסת באותה התוצאה מול אף.אייג'. סטיארנן תארח היום את גרינדאביק שמדורגת בטבלה מקום אחד מתחתיה, במקום השמיני כשהיא דווקא בכושר לא רע אחרי שני ניצחונות רצופים, 2-1 על קיי.איי בגביע ו-4:1 על ת'ור במחזור הליגה האחרון. בעונה שעברה ניצחה סטיארנן בבית 4-0 גדול בסיבוב הראשון. 

בסיבוב השני נפרדו השתיים בתיקו 1-1. רק פעמיים בלבד נרשמו ניצחונות חוץ בין שתי הקבוצות האלו בעשרת המפגשים האחרונים בינהם, היתה זו גרינדאביק בשנת 2007 ועשר שנים קודם לכן. המשחק צפוי להיות שקול, סטיארנן לא בכושר טוב, גרינדאביק אחרי שני ניצחונות יפים. אני מסמן כאן X עם גיבוי לניצחון ביתי של סטיארנן. 

צילום: GETTYIMAGES


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק