פסק זמן: אנצ'לוטי לקח חופשה מאימון

מאמנה האיטלקי המפוטר של צ'לסי, קרלו אנצ'לוטי החליט לקחת פסק זמן מאימון בשנה הקרובה: "לא הפסקתי לאמן רצוף כבר מעל 15 שנה. עכשיו הגיע הזמן לנוח וללמוד מהקולגות"

יום שני 06 יוני 2011
מערכת TELESPORT

אף אחד לא אוהב להיות מפוטר, תשאלו אפילו את קרלו אנצ'לוטי. מאמנה האיטלקי היוצא של צ'לסי, פוטר לפני כחודש על ידי הבעלים רומן אברמוביץ'. נראה כי הפיטורים בהחלט כאבו לקרלו, שהחליט לקחת שנת שבתון מאימון.

כפי שזה נראה, המאמן בן ה-51 רוצה קצת חופש, קצת להנות מהחיים וכך אנצ'לוטי התבטא לתקשורת בימים האחרונים: "לא התקשרתי עם אף מועדון לא באנגליה ובטח לא באיטליה. הכל נהדר, אני במנוחה". שמו של אנצ'לוטי קושר כאופציה גבוהה לאמן את רומא, אבל זו החליטה לפנות ללואיס אנריקה שיאמן אותה בעונה הבאה.

אנצ'לוטי קושר לאחרונה עם לא מעט קבוצות בהן אסטון וילה, שמחפשת מאמן לאחר שז'ראר הוייה הצרפתי פרש מאימון פעיל לעת עתה. גם לפולהאם, ק.פ.ר וקבוצות אחרות הביעו עניין בשירותיו.

אנצ'לוטי זכה כבר בעונתו הראשונה בדאבל מפואר עם צ'לסי של אליפות וגביע האנגלי: "נהנתי מאוד מהחוויה והניהול של הכדורגל באנגליה. אחזור לכאן כדי לארגן את עזיבתי. נחתי אולי בכל מהלך הקריירה שלי כשישה חודשים בלבד מאז שנת 1995. כעת אני רוצה ללמוד, מהקולגות והחברים. אמרתי את זה פעם ואומר את זה שוב פעם - אני אאמן את רומא, רק שעכשיו זה מוקדם מדי מבחינתי".

תמונה: getty images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק