האוהדים זעמו: מזרחי הרגיע

בישיבת מנהלת הליגה עם נציגי הקבוצות ואבנר קופל, אוהדי מכבי ת"א הפגינו ומחו על הפיינל פור בדרישה לבטלו. האוהדים פרצו לישיבה אך יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי יצא והרגיע אותם. החלטות הוועדה: ביטול החוק הרוסי ושינוי מבנה הליגה

יום שני 06 יוני 2011
שלמה חסיד

אוהדי מכבי תל אביב ממשיכים עם המחאות נגד אבנר קופל ומנהלת הכדורסל. היום (שני) העימות הגיע לשיא כאשר נציגי הקבוצות דנו עם קופל לקראת השינויים של העונה החדשה, והאוהדים הצהובים פרצו לישיבה עד שהגיע יו"ר מכבי ת"א וחתן פרס ישראל, שמעון מזרחי והצליח להרגיע את הניצים.

למרות המחאה בישיבה הגיעו להחלטות חשובות: כי חבילת השינויים המבניים בליגה תכלול את ביטול החוק הרוסי ובמקומו יישום מדיניות של ארבעה זרים לכל קבוצה כאשר כולם יירשמו בטופס ויוכלו להיות על המגרש במקביל. 

מעבר לכך, הליגה תעבור למבנה של 10 קבוצות עם יורדת אחת ועולה אחת, אך עם אפשרות להרחבתה על בסיס יכולות כלכליות - סעיף הרלוונטי במיוחד להפועל תל אביב. הסיבוב שלישי יחולק לשני בתים: בית עליון שיכלול את קבוצות 1-6 ובית תחתון שיכלול את קבוצות 7-10.

כעת מה שנותר לאוהדי מכבי תל אביב היה להפגין הוא כמובן מבחינתם לבטל את הפיינל פור לאלתר ולחזור למתכונת פלייאוף חצאי גמר וגמר. עד כה לא הושגה החלטה בנושא.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק