2 המלצות WINNER ליום שלישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקי ידידות

יום שלישי 07 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 2 - יפן - צ'כיה - 1 (יחס 1.60)

משחק ידידות. גם יפן וגם צ'כיה נפרדו בתיקו מאופס מול נבחרת פרו, מה שאומר שהמנצחת במשחק הזה תזכה בגביע הקירין הקדוש. 

הנבחרת היפנית לא צלחה את המשחק הראשון מול פרו, לא בגלל שהיא שיחקה מול קבוצה חזקה. מאמנה של יפן ניסה טקטיקה חדשה שככל הנראה לא ממש היתה מוצלחת. למשחק היום הם מגיעים מוכנים ונחושים לקחת את הגביע בפעם הרביעית ברציפות. 

נבחרת צ'כיה מהצד השני מגיעה למשחק מול יפן בהרכב חסר. השחקן הטוב ביותר של הנבחרת הצ'כית הוא השוער פטר צ'ך, שחקנים נוספים שמשחקים בשורות צ'כיה במשחק הנוכחי הם פנין, קולאר, טראפ, ואצ'ק ועוד. ההימור שלי, נבחרת יפן תעשה את המוטל עליה ותנצח את המשחק היום.

משחק מס. 3 - דרום קוריאה - גאנה - 1 (יחס 1.85)

משחק ידידות. דרום קוריאה מגיעה למשחק היום אחרי שניצחה 2-1 את נבחרת סרביה ואת הונדורס שלושה חודשים לפני כן בקלות 4-0. היא תשחק היום מול נבחרת גאנה, שמשחקת בימים אלו גם במוק' אליפות אפריקה. 

הנבחרת הגנאית נראית לא רע כשהיא אחרי ניצחון 3-1 על קונגו ואחרי תיקו 1-1 מול אנגליה לפני חודשיים וחצי. בעבר שיחקו שתי הקבוצות משחקי ידידות זו מול זו, גאנה ניצחה בשניים האחרונים, בקוריאה פעמיים 3-1 ביוני ובאוקטובר לפני חמש שנים. הנבחרת הגנאית לא תשחק בהרכב מלא, היא תשמור את השחקנים שלה לקמפיין אליפות אפריקה. שחקנים כמו ג'ון מאנאש, בואטנג, אסיין, אינקום ואדג'יי לא ישחקו. היא יוצאת לקוריאה למשחק לא פשוט, מול נבחרת חזקה מאוד. הסימון שלי גם כאן, ניצחון ביתי של המארחת.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק