3 המלצות WINNER ליום רביעי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה השבדית השנייה

יום רביעי 08 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 34 - אוסטרס - ורנאמו - 1 (יחס 1.55)

אוסטרס מדורגת במקום השמיני בטבלה כשהיא מביסה במחזור האחרון 4-0 את פאלקנברג בחוץ, זאת אחרי הפסד בגביע מול אטבידברגאס ותיקו והפסד בשני משחקי הליגה קודם לכן. היא תארח היום את ורנאמו החלשה שמדורגת במקום ה-13 בטבלה. הקבוהצ אמנם מביסה במחזור האחרון 3-0 את סנדסבאל, אך לפני כן היא מפסידה בשלושה משחקים מתוך ארבעה. לפני שנתיים הקבוצות שיחקו ביחד בליגה השניה, ורנאמו ניצחה בבית 2-0, אוסטרס ניצחה בסיבוב השני 1-0. לדעתי אוסטרס תמשיך ביכולת שלה ותעצור את ורנאמו אחרי הניצחון האחרון שלה. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 36 - ברומפויקרנה - קווידינג - 1 (יחס 1.20)

ברומפויקרנה מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים, 3-1 לאלפסבורג בגביע ו-1:0 לוסטראס במשחק הליגה האחרון שלה, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. קווידינג שתשחק מול היום היא הקבוצה החלשה בליגה, מדורגת במקום האחרון בטבלה עם מינוס 11 שערים כשהיא אחרי שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה כשהיא סופגת גם תבוסות. בפעם האחרונה שהשתיים שיחקו זו מול זו, לפני שלוש שנים ניצחה ברומפויקרנה בבית 3-0 בקלות את קווידינג. בסך הכל ארבעה משחקים היו בין השתיים, ברומפויקרנה ניצחה בשלושה. זה לא ילך לה היום בקלות, אבל לדעתי ברומפויקרנה תנצח את המשחק הזה.

משחק מס. 37 - סנדסבאל - האמרבי - X (יחס 2.85)

סנדסבאל מדורגת במקום העשירי בטבלה כשלמשחק היום היא מגיעה אחרי תבוסה 3-0 מול ורנאמו החלשה, זאת אחרי שניצחה בעצמה 4-0 את סוגרת הטבלה קווידינג. סנדסבאל תארח היום את האמרבי, בעבר קבוצה גדולה בליגה הראשונה, כיום קבוצת מרכז טבלה בליגה השניה. האמרבי מגיעה למשחק היום אחרי שהפסידה בבית 2-1 מול דגרפורס, זאת אחרי שני ניצחונות בית על וסטראס ועל אטבידברגאס ותיקו מול קוויגינג החלשה בחוץ. בעונה שעברה ניצחה האמרבי בבית 2-1, בסנדסבאל הן נפרדו בתיקו 2-2. סנדסבאל ניצחה לאחרונה את האמרבי לפני ש שנים, בליגה הראשונה, מאז בחמישה משחקים, מנצחת האמרבי בשלושה משחקים ופעמיים הן נפרדו בתיקו. האמרבי בגדול קבוצה טובה יותר מאשר סנדסבאל, אבל היא לא הכי יציבה. לדעתי המשחק יהיה שקול, אני מסמן כאן X.

 צילום: GETTY IMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק