ג'ורדן הנדרסון מגיע לאנפילד

הקשר בן ה-20 יגיע מסנדרלנד לליברפול תמורת כ-20 מיליון פאונד, כשבנוסף תקבל קבוצתו את חלוץ ליברפול, דויד אנגוג. עוד הערב צפויה הודעה הרשמית על השלמת העסקה

יום רביעי 08 יוני 2011
מערכת TELESPORT
ליברפול אמנם לא תשתתף בעונה הבאה במסגרת אירופית, אבל ייתכן שזה עשה רק טוב למועדון של קני דלגליש. שחקני ליברפול כבר הצהירו מאז שיצאו לחופשה שימי חמישי בליגה האירופית לא עשו להם חיים קלים, ושעכשיו הם יוכלו להתרכז במטרה האמיתית של המרסיסייד- לסיים בין 4 הראשונות, להתחרות על כל התארים באנגליה ובכך לשוב לליגת האלופות.

גם קני דלגליש לא נשאר אדיש לסיטואציה החדשה שנוצרה באנפילד ואחרי שבחצי השנה האחרונה התחזק בשחקנים כמו לואיס סוארז ואנדי קארול, דלגליש מחזק גם את הקישור. 

מי שיצטרף ב-24 השעות הקרובות באופן רשמי למועדון הוא הקשר האנגלי בן ה-20, ג'ורדן הנדרסון מסנדרלנד שיגיע תמורת סכום הקרוב ל-20 מיליון פאונד, כשגם החלוץ דויד אנגוג יעשה את ההדרך ההפוכה מליברפול לסנדרלנד כחלק מהעסקה.

השניים יעברו בדיקות רפואיות עוד הערב (רביעי), כאשר ייתכן עד מאוד שמיד לאחר השלמת הבדיקות תצא הודעה רשמית על ביצוע העסקה.

ג'ורדן הנדרסון הוא אחד משחקני המפתח של סנדרלנד בשנתיים האחרונות, למרות גילו הצעיר, כשבנובמבר 2010 הוא אף זכה לערוך משחק בכורה במדי נבחרת אנגליה מול צרפת, אולם מאז הוא אינו זכה ללבוש שוב את חולצת הנבחרת האנגלית. לזכותו במדי סנדרלנד 4 שערים ב-71 משחקים. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק