אודינזה: אין סיכום עם ברצלונה

הזברות דחו על הסף את הפרסומים שהקשר אלכסיס סאנצ'ז סיכם את כל תנאיו בברצלונה, ואף טוענים כי חוזה מאלופת אירופה כלל לא הגיע. נשיא המועדון: "אין אמת בפרסומים על מעבר של סאנצ'ז"

יום רביעי 08 יוני 2011
מערכת TELESPORT
27 מיליון יורו ובויאן קרקיץ', כל תנאי החוזה כבר סוכמו- מה לא פורסם ב-48 השעות האחרונות על מעברו האפשרי של הצ'יליאני, אלכסיס סאנצ'ז מאודינזה לברצלונה. אבל הבוקר (רביעי) הגיע נשיא אודינזה ודחה על הסף את כל הספקולציות, לפחות לעת עתה.

בעוד בספרד משוכנעים בעסקה בין אודינזה וברצלונה, באיטליה הדברים נשמעו הבוקר אחרת: "בנוגע לדיווחים על המעבר של השחקן הצ'יליאני אלכסיס סאנצ'ז לברצלונה, אני רק יכול לומר שהם לא נכונים". הציטוט שייך לנשיא אודינזה, פרנקו סולדטי.

האחרון הוסיף: "אין שום סיכום בין אודינזה וברצלונה. מעבר לכך, לא נקבעה שום פגישה עם ברצלונה. ההתעניינות בשחקן גורמת לי גאווה גדולה, זה מראה שאנחנו פועלים נכון. ברצלונה יכולה להיות מקום נפלא בשבילו".

סאנצ'ז נהנה מעונה נהדרת בסרייה א' עם 12 שערים, שהובילו את קבוצתו לליגת האלופות על חשבון קבוצות כמו רומא, לאציו ויובנטוס. בשחקן נבחרת צ'ילה בן ה-22 מעוניינות גם אינטר, צ'לסי, מנצ'סטר יונייטד ומנצ'סטר סיטי. חוזהו של השחקן מסתיים בעוד 3 שנים, בקיץ 2014. 

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק