2 המלצות WINNER ליום חמישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מפינלנד ומאיטליה

יום חמישי 09 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 61 - קופס - מיפה 47 - X (יחס 2.95)

ליגה פינית. אחרי שבעה מחזורים, המשחק הנוכחי מדובר בשתי הקבוצות החלשות בליגה, לפחות בעונה הזו. קופס במקום ה-11 בטבלה, היא מפסידה בשני המשחקים האחרונים שלה בליגה, 2-0 מול יבסקילה ו-2:0 מול הונקה. בין לבין היא מנצחת בגביע את מרייהאמן. 

מיפה, מהצד השני, מדורגת במקום האחרון בטבלה. היא  הפסידה במשחק האחרון שלה 2-1 מול טי.פי.אס ובסך הכל מפסידה בשלושה משחקים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה.

 ניצחונה האחרון של מיפה על קופס היה לפני שנתיים, מאז הן שיחקו חמישה משחקים, קופס ניצחה בשלושה. היתרון כאן הוא שלה בעקבות הביתיות אך לדעתי ניתן למיפה מעט כבוד..

משחק מס. 64 - פאדובה - נובארה - 1 (יחס 1.75)

זהו משחק גמר הפליאוף הראשון מבין שניים, גמר שיכריע מי מבין השתיים תעפיל לליגה הראשונה ביחד עם אטאלנטה וסיינה. בחצי הגמר הדיחה פאדובה את וארסה עם ניצחון ביתי 1-0 ותיקו 3-3 מטורף בחוץ אחרי שהיא כבר הוליכה 2-0 ו-3:2. נובארה מהצד השני העפילה לגמר ללא ניצחון בחצי הגמר, היא סיימה בתיקו מאופס במשחק הראשון מול רג'ינה ונפרדה ממנה בתיקו 2-2 במשחק השני כשהיא כובשת שער מכריע בדקה ה-90. 

במהלך העונה הסדירה נפרדו שתי הקבוצות בתוצאות תיקו 1-1 בשני המשחקים, פאדובה הובילה בשני המשחקים, נובארה השתוותה מאוחר יותר. מאזנה של פאדובה העונה בבית עומד על 12 ניצחונות, שבע תוצאות תיקו ושני הפסדים בלבד. נובארה בחוץ משיגה העונה מאזן של שבעה ניצחונות, תוצאות תיקו והפסדים. נובארה היתה טובה יותר לאורך כל העונה מפאדובה, אך לדעתי במשחק הזה פאדובה תיתן את הכל ולפחות את המשחק הראשון היא תכריע לזכותה בעיקר בעזרת הביתיות והקהל שלה. אני מסמן כאן 1.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק