קשטן: עשו לי עוול. אבוקסיס טעה

מאמן הפועל ת"א, דרור קשטן, חזר לפעילות מלאה במתחם חודורוב, נחת בארץ והתראיין לתקשורת: "אבוקסיס צריך ללמוד דרך ארץ. אני תקעתי סכינים בגב? לא היה ולא נברא. תוך 5 דקות אני וטביב הגענו להסכם". עבאס מצטרף להפועל

יום חמישי 09 יוני 2011
מערכת TELESPORT

מאמן הפועל תל אביב החדש ישן, דרור קשטן נחת חזרה בישראל והתראיין לתקשורת כבר בהגיעו ארצה. קשטן העביר ביקורת קשה לעוזר המאמן בשנים האחרונות בהפועל ת"א, יוסי אבוקסיס כנגד הטענות שנאמרו נגדו.

קשטן אמר בצורה נחרצת ומלאת ביטחון: "אני לא מתראיין בדרך כלל, אבל בשבועיים שלא הייתי בארץ מאז שהתמניתי למאמן הפועל ת"א, שותים את דמי ומכפישים את שמי. אני עובד במשך 35 שנה כמאמן פעיל, ופתאום הופכים אותי לחתרן לאומי? יש דבר כזה?".

קשטן המשיך להפגין רגשות ואמר: "מישהו יכול לפגוע ביושר שלי? בדרך שלי? יוסי אבוקסיס לא חתם בהפועל ת"א, כי הוא לא הגיע להבנות עם אלי טביב. הוא יצא לתקשורת ואמר שבורה הזאת הוא לא יכול לעבוד. אני בכלל הייתי בארה"ב וטביב הרים אליי טלפון. לאחר שיחת הטלפון במשך חמש דקות השיחה סיכמנו והגעתי לאמן את הפועל ת"א".

קשטן המשיך לצאת נגד הביקורת הקשה שהופנתה נגדו בתקופה האחרונה: "מו"מ זה דבר לגיטימי. שאתה לא מגיע להבנות יכול להיות שמישהו אחר יחתום. זה קורה בכל מועדון, גם אני קורא שבבני יהודה יש מאמנים פוטנציאלים לאמן. מה שיותר מסעיר אותי זה שפוגעים בשמי הטוב". 

קשטן המשיך לדבר על הטעות כביכול של אבוקסיס: ""גם אבוקסיס, עם כל הכבוד לו, בחור שהתאמן אצלי בהפועל ת"א ובבית"ר ירושלים, הגענו שנינו להישגים גדולים ואני מאד אוהב ומכבד אותו, אבל שהוא ילמד דרך ארץ, דרך ארץ זה לנהל משא ומתן. יכול להיות שאתה מפסיד את המערכה וזה מה שקרה ליוסי אבוקסיס.

"אני לא צריך לדבר עם אף אחד, לא לצלצל ליוסי אבוקסיס, עם כל הכבוד. אף מאמן במהלך כל הקריירה שלי, שהחליף אותי בקבוצה כזו או אחרת, לא התקשר אליי לפני כן, זו דרך העולם וזה טבעי. מעולם לא פניתי ליו"ר שייקח אותי לעבודה וגם לא הפעם. לעשות אותי חתרן לאומי ולהשוות את זה למה שקרה לי במכבי ת"א זו בושה וחרפה וכל הכותבים צריכים להתבייש".

על הפנייה המחודשת והחזרה להפועל: "שמחתי מאד שאלי טביב פנה אליי, שמחתי מאד לחזור להפועל ת"א. אחרי הכל עשיתי מעט דברים במשך שש וחצי שנים ואני שמח לחזור. אני לא רוצה להיכנס כרגע לתוכניות העבודה כי עדיין לא ישבתי בצורה מסודרת".

"אני איש מקצוע ואני לא רוצה להיכנס לבעיות בין הבעלים, יהיו לי מספיק בעיות בכר הדשא ואותן אצטרך לפתור. הם אנשים מבוגרים והם יידעו לפתור את הבעיות שלהם, אל תשאלו אותי בנושא כי אני לא הולך לענות. נלמד את כל הבעיות ונמצא להן פיתרונות. קיבלו ממני אוקיי להחתמה של מחמוד עבאס".

מחמוד עבאס חתם בהפועל ת"א

הפועל ת"א מתעסקת בשבועות האחרונים בעיקר בבעיות ניהול ובעזיבות של שחקני הקבוצה, אבל הערב (חמישי) יכולים אלי טביב ודרור קשטן לברך על הרכש הראשון שנעשה הקיץ- מחמוד עבאס, שחקן הפועל אשקלון סגר בהפועל ת"א ל-4 השנים הקרובות.

עבאס, שרשם במהלך העונה האחרונה פריצה משמעותית ונבחר לאחד מתגליות ליגת העל, היה מועמד להפועל ת"א עוד לפני מינויו של דרור קשטן, ואף עוד בתקופתו של אלי גוטמן, אך המאמן שהגיע בשבוע שעבר מבני יהודה נתן אור ירוק למהלך וכעת הקשר הצטרף רשמית.

הקשר בן ה-23 שירד עם הפועל אשקלון לליגת המשנה שותף העונה ב-26 משחקי ליגה, בהם כבש 7 שערים והוסיף 3 בישולים. 

בנוסף, דרור קשטן חזר הערב מחופשה פרטית בארה"ב ועוד היום יחל את עבודתו רשמית בתור מאמן הפועל ת"א. כמו כן, ייתכן ובמהלך הערב תהיינה התפתחויות בנושא מעברם של איתי ושכטר וגילי ורמוט לקייזרלסאוטרן הגרמנית, כשעשויה להיערך פגישה בין סוכניו של ורמוט ושכטר לבין אלי טביב, שנכון לרגע זה מסרב לחתום על השחרור.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק