2 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מהליגה האירית

יום שישי 10 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 16 - בוהמיינס - סליגו רוברס - 2 (יחס 2.60)

בוהמיינס במקום השביעי בטבלה של הליגה האירית, היא ניצחה  3-0 משחקה האחרון, אך מדובר במשחק גביע מול קבוצה חלשה. בליגה היא אחרי שני הפסדים במהלך שלושת המשחקים האחרונים שלה, מול שמרוק בחוץ ומול סט. פטריק בבית. 

היא תארח היום את סליגו רוברס שבמקום השני בטבלה אחרי 16 מחזורים. הקבוצה מנצחת בשני המשחקים האחרונים שלה, אחד בליגה ואחד בגביע כשהיא בסך הכל מנצחת בשישה משחקים במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה. העונה הן כבר נפגשו פעם אחת, בוהמיינס ניצחה בסליגו 2-1. במסגרת משחקי ליגה, ניצחה סליגו את בוהמיינס רק לפני 11 שנה. 

היום היא יכולה לעשות זאת שוב פעם, אפילו שמדובר במשחק חוץ לא פשוט. היא פשוט נראית טוב יותר ממנה בתקופה האחרונה ולדעתי היא מסוגלת לעשות את זה. חזקו ב-X.

משחק מס. 18 - גאלוויי יונייטד - בריי וונדרס - 2 (יחס 1.45)

גאלוויה יונייטד מדורגת במקום האחרון בטבלה של הליגה האירית, כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי 11 הפסדים רצופים ו-13 הפסדים במהלך 14 המשחקים האחרונים שלה. היא נראית רע מאוד, סופגת לא מעט שערים ונראה שהקבוצה תיאבק מול דרוגהדה עד תום העונה נגד הירידה. 

היום היא תארח את בריי וונדרס שאמנם מדורגת "רק" במקום החמישי, אבל הקבוצה ניצחה בארבעה משחקים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה, היא נראת טוב ולמרות שהיא לא כובשת יותר מדי שערים, היא עושה את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר. 

בריי ניצחה העונה 2-0 את גאלוויי בבית, בעונה שעברה עוד גאלוויי היתה קבוהצ סבירה וניצחה בבית 1-0. היום אני מסמן כאן 2, בריי תיכנס לרשימת המנצחות מול גאלוויי.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק