ריינג'רס החליטה לצרף את חמד

על-פי הפרסומים הבוקר בסקוטלנד, המנג'ר מק'קויסט החליט ללכת על חלוץ מכבי חיפה ודרש מהנהלת הקבוצה להאיץ את המו"מ: "התרשמנו מחמד לטובה. הוא מקצוען ואישיות נהדרת"

שבת 11 יוני 2011
מערכת TELESPORT

לא סתם השתהה תומד חמד במו"מ מול מכבי חיפה. החלוץ שסיים את חוזהו לפני כשבועיים חיכה עם החתימה על חוזה חדש מאחר וידע ויש בו התעניינות ברחבי אירופה, ולפי הפרסומים הבוקר (שבת) בסקוטלנד הוא אכן יצא נשכר.

בתקשורת הסקוטית מפרסמים כי מנג'ר ריינג'רס, אלי מק'קויסט התרשם לטובה מתומר חמד ודרש מהנהלת הקבוצה להחתים את החלוץ שערך הופעת בכורה בנבחרת הלאומית בשבוע שעבר מול לטביה בתור שחקן הרכש הראשון של האלופה הסקוטית הקיץ. 

בתומר חמד צפו בשבועות האחרונים מספר נציגים של ריינג'רס, ביניהם ג'ון בראון ויאן דוראנט המקורבים במיוחד למאמן, והשניים העבירו דוחות מרשימים במיוחד על החלוץ הישראלי. בסקוטלנד מעריכים שכבר בתוך 48 השעות הקרובות יוכלו להודיע על החתמתו של השחקן, מאחר וחוזהו של השחקן לא אמור להערים קשיים על העסקה.

המנג'ר מק'קויסט צוטט בתקשורת הסקוטית: "אנו נשוחח עם נציגיו של תומר חמד כבר בימים הקרובים. התרשמנו מאוד לטובה מתומר, מכל הבחינות. הוא מקצוען אמיתי ואישיות נהדרת".

צילום: מכבי חיפה - האתר הרשמי

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק