עבדנו עם סוכן מורשה

מכבי ת"א יצאה בהודעה רשמית בתגובה להאשמות שעבדה עם סוכן לא מורשה להביא את הזרים. עוד בהודעה: המועדון מתנהל לפי ערכים מקצועיים ואתיים

יום שני 26 פברואר 2007
אשר גולדברג

מכבי ת"א יצאה בהודעה רשמית בתגובה לחקירת משרד החקירות "וייצמן-יער".

ההתאחדות לכדורגל, באמצעות משרד החקירות, בודקת את החשד לפי מכבי ת"א השתמשה בסוכן לא מורשה על מנת להביא את שלושת הזרים: מילאן מרטינוביץ', מילאן מרדיקוביץ' וטברטקו קאלה.

בהודעה הרשמית של מכבי ת"א נכתב:

"מועדון הכדורגל מכבי תל אביב מתנהל לפי ערכים מקצועיים ואתיים קפדניים. 

"לפיכך מייד עם היוודע דבר קיומה של חקירה והזמנת השחקנים ובעלי תפקידים להגיע לחברת ויצמן - יער, פנה המועדון באופן רשמי ומסודר וביקש לדעת מה נושא החקירה, שהיא כידוע זכות לגיטימית של כל קבוצת כדורגל החברה בהתאחדות לכדורגל, לדעת מה הנושא שבגינו אנשיה מוזמנים לחקירה.

"לצערנו, משרד ויצמן – יער סרב למסור במה מדובר. לפיכך, התבקש היועץ המשפטי של המועדון, עו"ד אפרים ברק, להיפגש עם כל אחד מהאנשים שזומנו לחקירה, על מנת לנסות ולהבין במה מדובר, לתחקר את ההתנהלות, הפעולות והעובדות הקשורות במשא ומתן שנערך עם אותם שחקנים וסוכנם, שהוא סוכן פיפ"א מוסמך.

"כמו כן, נועדה השיחה כדי להסביר לאנשים העומדים להיחקר על המהות הפרוצדורלית של החקירה. עו"ד ברק נפגש באופן יחידני ובנפרד עם כל אחד מהאנשים שזומנו לחקירה.

"לעניין הסוכן הרינו לציין כי הסוכן הקרואטי, דינקו קרגיץ', המורשה מטעם פיפא, הוא סוכנם של השחקנים שנחקרו : קאלה, מרטינוביץ ומרדיקוביץ, והוא זה שייצג את השחקנים במשא ומתן מול מכבי תל אביב.

"בבדיקת היועץ המשפטי של המועדון את העובדות והפעולות הקשורות למו"מ עם השחקנים אמורים ולתשלומים ששולמו בגינם לסוכנם (מסמכים שהומצאו כולם לרשות לבקרה תקציבית כמתחייב), נמצא כי מכבי תל אביב נהגה כשורה, ומילאה אחר דרישות תקנוני ההתאחדות לכדורגל.

"מועדון הכדורגל מכבי תל אביב מביע גם את תדהמתו מן העובדה שנושא החקירה היה בידיעת התקשורת עוד לפני שהשחקנים ואנשי מכבי תל אביב זומנו לחקירה.

"מועדון הכדורגל מכבי תל אביב ישקול פניה להתאחדות לכדורגל, לבקש את גופי החקירה של ההתאחדות לבדוק לאלתר כיצד דבר החקירה והנושא שלה הגיעו לידיעת אמצעי התקשורת עוד לפני שנמסרו כלל למכבי תל אביב".

צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק