דרור קשטן ואלי טביב נפגשו

הקדנציה הרביעית של דרור קשטן בהפועל תל אביב יצאה לדרך אחרי פגישת עבודה ראשונה. עמרי קנדה צפוי להישאר בקבוצה. איתי שכטר ישוחרר לקייזרסלאוטרן בימים הקרובים

יום ראשון 12 יוני 2011
מערכת TELESPORT

כן היה צריך להתקשר, לא היה צריך להתקשר- כל זה כבר לא משנה. דרור קשטן הגיע הבוקר (ראשון) למתחם חודורוב לראשונה מאז מונה בפעם הרביעית בקריירה למאמן הפועל תל אביב, והחל באופן רשמי את עבודתו אצל מחזיקת הגביע.

דרור קשטן ערך הבוקר פגישת עבודה ראשונה מול הבעלים של המועדון, אלי טביב, והשניים דנו על התכניות של המאמן החדש-ישן בהפועל, כשבין היתר דנו באפשרויות החיזוק העומדות בפני הקבוצה, דוגמאת שחקנים כמו השוער דלה איינוגבה והמגן לירוי צעירי.

מי שעוד הגיע היום למתחם האימונים של הפועל ת"א הוא המגן עמרי קנדה, שדרש הבהרות בנוגע למעמדו. קנדה אינו נלהב להישאר בהפועל תל אביב אם מגן חדש יגיע להתחרות עמו על חולצת ההרכב בשבועות הקרובים, אך נראה כי דרור קשטן יחליט לתת לקנדה את הקרדיט והמגן יישאר עונה נוספת. קנדה מסיים את חוזהו בעונה הבאה ונראה כי הוא ינסה למצות את החלום האירופי.

כמו כן, במהלך היום נפגש איתי שכטר עם נציגו של אלי טביב, דורון אוסידון, ונראה כי בתוך מספר ימים ישוחרר איתי שכטר ויעזוב לקייזרלסאוטרן. כזכור, איתי שכטר וגילי ורמוט כבר סיכמו את כל תנאי החוזה האישיים מול הקבוצה מהבונדסליגה, וכעת השניים מחכים לשחרור מצד אלי טביב.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק