ניקולה ומכבי זה סיפור אהבה

סוכנו של כוכב מכבי ת"א התייחס להצלחה של ניקולה במכבי ולסיבת הישארותו:,"הוא לא יילך לנ.ב.א רק כדי להגיד שהוא שם". אורתז תגיע כבר מחר

יום שני 26 פברואר 2007
שלמה חסיד

סיפור המשחק בין מכבי ת"א לבני השרון אמש הוא סיפורה של כל העונה מבחינת הצהובים. הסיפור מתמצה בשתי מילים: ניקולה וויצ'יץ'.

הכוכב הגדול של סגנית אלופת אירופה, שהתנדנד בקיץ בין מכבי לנ.ב.א, נשאר בסופו של דבר צהוב ורושם עונה גדולה.

סוכנו של השחקן, גיא הראל, סיפר ל-TELESPORT על וויצ'יץ': "אני לא חושב שצריך להשוות את ניקולה לשחקן אחר: פארקר, מקדונלד, מגי, נייט הופמן ומקדולנד. כל אחד בתקופתו תרם בצורה מדהימה. יכול להיות שהדבר שקצת חריג בנושא של ניקולה זה השנים שהוא במכבי".

הסוכן התייחס לשאלה לגבי העובדה שוויצ'יץ' נשאר במכבי ולא עובר לאירופה: "לנ.ב.א הוא לא יילך בכל מחיר. הוא צריך ללכת בסיואטציה הנכונה לנ.ב.א. במיוחד בחור כמו ניקולה שהזוהר לא מושך אותו. זו החלטה מאוד הגיונית. 

"כמו שאנחנו יודעים הנ.ב.א חושבים באיחור קטן. תראה מתי הם עלו על שאראס ועל פארקר. אלו שני שחקנים ששלטו באירופה. אם אנתוני פארקר היה מגיע לנ.ב.א בגיל 26, הוא היה באולסטאר בטוח.

"ניקולה לא יילך לנ.ב.א רק בשביל להגיד שהוא שם. הוא נשאר במכבי כי הוא רוצה להישאר ובמכבי רצו שהוא יישאר. ניקולה ומכבי זה סיפור אהבה".

בעקבות החשש לשביתה תגיע קבוצת אורתז כבר מחר לישראל לקראת המשחק מול מכבי תל אביב ביום חמישי.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק