רשמית: ערן זהבי חתם בפאלרמו

קשרה של הפועל ת"א , חתם רשמית על חוזה לחמש שנים בקבוצה מסיציליה ויהיה הישראלי השני שמשחק בליגה האיטלקית. פאלרמו תשחק העונה בליגה האירופית

יום שלישי 28 יוני 2011
אסף בילגורי

זה היה ידוע כבר תקופה ארוכה אבל היום זה הפך להיות רשמי: ערן זהבי חתם לחמש שנים בשורות פאלרמו האיטלקית ויהיה השחקן הישראלי השני (אחרי טל בנין) שמשחק בליגה מארץ המגף.

שבוע אחרי שקיבל את השחרור המיוחל מאלי טביב והפועל ת"א, חתם זהבי על החוזה והוא ינסה לחזק את הקבוצה מסיציליה, שבשנים האחרונות עשתה קפיצת מדרגה ומוקמה בחלק העליון של הטבלה.

זהבי, עשה לעצמו שם גדול באירופה במיוחד בזכות היכולת המצויינת שלו במדי הפועל בליגת האלופות בעונה שעברה, כאשר הדובדבן שבקצפת היה כמובן המשחק מול ליון בצרפת, משחק שבו הוא כבש שער במספרת מרהיבה.

זהבי, אמור להיות אחד השחקנים שינסו למלא את החלל שיותר חאבייר פאסטורה, קשרה הארגנטינאי המצויין של הקבוצה שמחוזר ע"י קבוצות רבות וסביר להניח שיימכר בקרוב.

פאלרמו, תשחק העונה בליגה האירופית וזהבי שוב יקבל במה בזירה הזו. הקבוצה סיימה את העונה החולפת אומנם רק במקום השמיני, אך העפילה לאירופה בזכות העובדה שהיא הגיעה לגמר הגביע והפסידה לאינטר, שתשחק כמובן בליגת האלופות.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק