מריו בוסיץ ודויד גומז חתמו באשדוד

הקבוצה של יוסי מזרחי ממשיכה בחיזוק המאסיבי שלה לקראת העונה הבאה ואחרי ההחתמה של יא יא פטי, הקבוצה השלימה היום את רכישתו של הקשר הבוסני ושל חלוץ עירוני ראשל"צ בעונה החולפת

יום שלישי 14 יוני 2011
אסף בילגורי
 בעוד שבמועדונים אחרים מחפשים בעלים חדשים ומגבשים תקציב, ב-מ.ס אשדוד ממשיכים לעבוד קשה בפגרה ולהתחזק. היום (ג') ביצעה הקבוצה של יוסי מזרחי שתי החתמות משמעותיות מאוד שמצטרפות לרכש המוקדם יותר של יא יא פטי, בלמה של בני סכנין.

מדובר בהחתמתם של מריו בוסיץ, קשר בוסני בן 28 ובחלוצה של ראשל"צ ובית"ר ירושלים לשעבר, דויד גומז שחתם גם הוא היום באופן רשמי.

בוסיץ, הוא קשר שיכול לשחק במגוון תפקידים בקישור ואחרי שצפה בו בפעולה, החליט יוסי מזרחי להחתים אותו בקבוצה. בוסיץ' רשם שתי הופעות במדי הנבחרת של ארצו וזכה באליפות בעונה החולפת עם קבוצתו סלובאן בארטיסלבה הסלובקית.

בוסיץ שחתם על החוזה אמר לכתב האתר הרשמי: "אני שמח להגיע לאשדוד, אני מקווה שיחד תהיה לנו עונה יפה, אני אמור לחזור לישראל ב- 25 בחודש, לקראת האימון הראשון עם הקבוצה ב- 26 בחודש".

בנוסף, השלימה היום הקבוצה את רכישתו של דויד גומז, החלוץ של עירוני ראשל"צ בעונה החולפת. גומז, שנתן עונה מצויינת בראשון, התחתן בתחילת השבוע עם בת זוגתו הישראלית ואמור לקבל תעודת תושב ארעי כך שבקרוב הוא לא יתפוס מקום של זר.

גומז נחשב לחלוץ מוכשר מאוד ויחד עם עידן שריקי מקווים באשדוד שההתקפה של אשדוד תהיה פורייה הרבה יותר מאשר בעונה שעברה הדי שחונה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק