ארז אדלשטיין חתם בהפועל תא

המאמן המוערך ישוב לקדנציה שנייה באדום אחרי שהוצג רשמית כמאמן קבוצת האוהדים: "אני חושב שהקהל אוהב אותי מפעם האחרונה שלי כאן. ברגע שפנו אליי מהפועל לא היה לי ספקות"

יום שלישי 14 יוני 2011
שלמה חסיד
קבוצת האוהדים של הפועל ת"א עדיין לא יודעת אם תשחק בעונה הבאה בליגת העל או בלאומית, אבל באיזו ליגה שזה לא יהיה, מי שיאמן את הקבוצה ב-3 השנים הקרובות יהיה ארז אדלשטיין, שחתם רשמית על חוזה בקבוצה ובכך חוזר לקדנציה שנייה במועדון.

אדלשטיין, שמשמש כיום כפרשן בערוץ הספורט, אימן את הפועל ת"א בגלגול הקודם שלה ובשנת 2002 הצליח להביא את הקבוצה לגמר הפלייאוף. בעונת 2003/4 הוביל את המועדון לפיינל פור היורוצ'אלנג'. 

לאחר שהוצג רשמית הערב כמאמן החדש באסיפת האוהדים הוא אמר: "ברגע שקיבלתי טלפון מהפועל תל אביב והבנתי שרוצים שאחזור לאמן אותם לא היו לי ספקות. יש לנו המון עבודה לעשות כדי לצאת לדרך חדשה. הפועל תל אביב היא לא עניין של מה בכך בכדורסל הישראלי ואני מאוד מתרגש לחזור".

על מטרות הקבוצה, שכידוע נכשלה להעפיל לליגת העל בסוף העונה לאחר שהובסה בגמר הפלייאוף של הלאומית ע"י מ.ס הבקעה של אבי אשכנזי הוסיף אדלשטיין: "רק היום חתמתי ועוד מוקדם לצאת בהצהרות. צריכים לעלות אבל ביחד עם זאת לבנות קבוצה לעתיד. זה לא יהיה קל".

בנושא אחר, הערב התכנסה עמותת המועדון ובקרוב תתקבל החלטה סופית האם לשחק בעונה הבאה בליגת העל או להישאר בלאומית. כזכור, לפני מספר ימים המליצה הנהלת הקבוצה להישאר בליגה הלאומית למרות שיש לה את האפשרות לשחק בליגת העל, אך הערב תתקבל החלטה סופית.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק