נבחרת יפן עד גיל 18 תגיע לישראל

התאחדויות הכדורגל של ישראל וגרמניה שיתפו פעולה בנושא טורניר החורף, וזימנו את נבחרת יפן לאות הזדהות לאחר אסון הצונאמי שפקד את המדינה לפני כשלושה חודשים. אורי שילה: "רואים בהגעת היפנים חשיבות עליונה"

יום שלישי 14 יוני 2011
מערכת TELESPORT
שיתוף פעולה יוצא דופן ומבורך למדי בין התאחדויות הכדורגל של ישראל וגרמניה בנושא טורניר החורף השנתי המתקיים בישראל הביא לאורחת מיוחדת ומכובדת בדצמבר הקרוב בישראל: נבחרת יפן. 

התאחדויות ישראל וגרמניה החליטו להזמין את נבחרת יפן עד גיל 18 לטורניר היוקרתי לאות הזדהות והוקרה כלפי ההתאחדות היפנית בעקבות ארועי הצונאמי הקשים שפקדו את יפן לפני כשלושה וחצי חודשים.

טורניר החורף השנתי יתקיים בחודש דצמבר הקרוב בין התאריכים 12-17 בחודש, כשבמקביל ייערכו משחקים בין נבחרות הנשים הצעירות של ישראל וגרמניה וכן השתלמות מאמנים וביקור משותף של נבחרות ישראל, גרמניה ויפן ביד ושם. אורחת נוספת בטורניר החורף תהיה הנבחרת המקבילה של ארה"ב.

מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, אורי שילה, אמר לאתר ההתאחדות לכדורגל: "במסגרת האמנה בין ההתאחדות הישראלית להתאחדות הגרמנית החלטנו יחד להזמין את נבחרת יפן U18 להשתתף בטורניר היוקרתי המסורתי שאנו מקיימים מדי שנה בארץ. המחווה כלפי ההתאחדות היפנית נבעה כאות הזדהות בעקבות אסון הצונאמי שפקד את מדינתם. אנו שמחים על ההיענות של היפנים להגיע לישראל ורואים בכך חשיבות עליונה, שכן שחקנים שמגיעים ארצה מתרשמים מישראל והופכים להיות שגרירים שלנו מעבר לים".

"אין ספק שהטורניר היוקרתי שאנו מקיימים מוכיח שישראל על המפה הבינלאומית, לא רק באירופה אלא בכל העולם, וראייה לכך היא ההשתתפות של ארצות הברית זו השנה השנייה ברציפות בטורניר. אנו בטוחים כי ההיענות של יפן להגיע לישראל תפתח דלת לשיתופי פעולה נוספים בעתיד, ובנוסף תהווה אטרקציה עבור אוהדי הכדורגל בישראל שישמחו לראות כאן בארץ את סגנון המשחק שיציגו במהלך טורניר הנוער בדצמבר".

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק