2 המלצות WINNER ליום רביעי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מהגביע השבדי

יום רביעי 15 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 40 - אטבידאברגס - אורברו - 2 (יחס 1.90)

משחק גביע בין אטבידאברגס שמדורגת במקום השלישי בליגה השניה לבין אורברו שמדורגת במקום הרביעי בליגה הראשונה. 

אטבידאברגס מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות רצופים על אוסטרס בגביע ומול אסיריסקה בליגה, כשבין לבין היא מפסידה בליגה בבראג בחוץ. אורברו מהצד השני בכושר טוב מאוד, היא מנצחת בכל ארבעת המשחקים האחרונים שלה, בשלושת משחקי הליגה האחרונים וגם מול גאיס בסיבוב הקודם בגביע. 

השתיים נפגשו לאחרונה בעונה שעברה לפני שאטבידאברגס ירדה ליגה, אורברו ניצחה בשני הסיבובים בתוצאה 2-0. לגביע חוקים משלו, כך אומרים, אבל לדעתי המשחק הזה בכל מקרה יסתיים בניצחונה של אורברו, שכרגע נמצאת בכושר מצויין.

משחק מס. 42 - קלמאר - מאלמו - 1 (יחס 2.10)

שתי הקבוצות משחקות בליגה הראשונה- קלמאר במקום השלישי בטבלה, עם תיקו במשחק האחרון מול גפלה ושני ניצחונות לפני כן, על נורקופינג בגביע ומול סולנה בליגה. מאלמו מהצד השני במקום השמיני בטבלה, כשהיא מפסידה לסולנה 2-0 במחזור האחרון, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו וניצחון מול האלמשטד בגביע. 

השתיים טרם נפגשו העונה. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק החוץ שלה, מאלמו עם 3-2 בחוץ אחרי מהפך וקלמאר ניצחה במאלמו 1-0. כל שמונת המשחקים האחרונים בין השתיים הוכרעו, קלמאר ניצחה בשישה מהם. מאלמו נחלשה מאוד בשנים האחרונות ולדעתי קלמאר תנצל את הביתיות שלה בכדי להעפיל לחצי גמר הגביע.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק