המועדון ביתר ירושלים חזק מהכול

שחקני הקבוצה הירושלמית הגיעו הבוקר למתחם האימונים בבית וגן ועברו בדיקות רפואיות לקראת פתיחת העונה. אבירם ברוכיאן: "אני מאמין שיימצא רוכש, אנחנו מתרכזים בכדורגל". דוד אמסלם יעביר את אימון הפתיחה ביום א'

יום רביעי 15 יוני 2011
שלמה חסיד

 בבית"ר ירושלים אף פעם לא שקט וגם קיץ 2011 אינו שונה מקודמיו. בצל העזיבה המפתיעה של המאמן רוני לוי והמשבר בין הבעלים ארקדי גאידמק לאוהדי הקבוצה, פתחה היום הקבוצה בהכנותיה לקראת העונה הקרובה.

פתיחת האימונים הרשמית תתקיים ביום ראשון, אולם הבוקר (ד') הגיעו שחקני הקבוצה למתחם האימונים בבית וגן וערכו את הבדיקות הרפואיות לקראת פתיחת האימונים בתחילת השבוע הבא. 

קפטן הקבוצה, אבירם ברוכיאן, אמר לאתר הרשמי: "זה מרגש בכל פעם מחדש לפתוח עונה ואפשר לומר שהיום התחלנו אותה באופן מעשי. אנחנו השחקנים מתרכזים בכדורגל ואני בטוח שבסופו של דבר ימצא הרוכש והפיתרון לקבוצה, בית"ר ירושלים זה מועדון גדול ומפואר והמועדון הזה חזק יותר מכל דבר אחר. אנחנו השחקנים נעשה הכל בשביל להשאיר את המועדון הזה חזק כמו שהוא צריך להיות". 

הקשר הצעיר, דן אייבנדר אמר: יש התרגשות לקראת אימון פתיחת העונה. זה נכון שיש חוסר וודאות מסביב לקבוצה, אבל אנחנו מגיעים לאימון הראשון של העונה במטרה אחת והיא לעבוד כמה שיותר קשה".

מי שיעביר את האימון ביום ראשון יהיה דוד אמסלם שמשמש כסמכות המקצועית הבכירה במועדון, עד אשר ימונה מאמן קבוע. בבית"ר עדיין מחכים לתשובה מרוני לוי לגבי מכתבי ההתרעה שנשלחו לו ולא מן הנמנע שהמועדון יתבע את המאמן על הפרת הסכם.

צילום: האתר הרשמי של בית"ר ירושלים

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק